Přejít na výpis diskuzí

Michaela Jílková

OSOBNOST 4.11.2010 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážená paní Jílková, zdravím Vás z Krkonoš. Dnes Vám to  hodně slušelo. opravdu krásné šaty. Jinak k tématu pořadu se nebudu vyjadřovat. Pan Zeman je pro mě mrtvý muž. Ale Vy jste skvělá, moc Vám přeji další odvahu potýkat se s lidmi, kteří sice mají moc, ale někdy mám pocit, že ač mají různé tituly, tak jsou v politice kvůli sobě, nikoliv kvůli nám občanům. Držím palce. V úctě, Petr Holubec, Horní Branná.
  • Milá Michaelko,
    umím pochopit Vaši situaci, protože jsem ji prožila třikrát. Vím, že budete muset umět žít sama, protože s dětmi se partner najít nedá.Narozdíl od nás běžných žen jste dopadla velmi dobře. To můj multimilionář mně prvně rozbil hlavu a potom následně vyhodil "nahou a holou" na ulici s pomocí karlovarského soudu.Ač o tom píšu šestnáct let, nikoho to nezajímá. Možná by stálo za to, aby se ženy samy vyjádřily k těmto situacím ve Vašem pořadu. Eva Richterová
  • My všichni jsme naprogramováni do posledního detailu kvůli jedinému cíli-nesmírnému štěstí pro nás všechny. Jinak se vesmír nedal uskutečnit.
    O nejkrásnějším dni na této planetě-Soudném dni, jako rajské bytosti v počtu 12 miliard plus 2, odletíme i s výbavou v podobě krásného domu se zahradou a dvojmístném letadélku bez křídel pro každou rajskou dvojici-dívka a mladík, do etického Ráje a to těsně před III. světovou válkou. Nejen osamocení lidé bez rajských bytostí zůstanou na Zemi. Rajskou bytost si nosíme každý jako sebe sama ve svém čele, smrštěnou do matematického bodu a jako rajská bytost spíte.
    Ze své jednohodinové vize.
    Hodně štěstí Vám všem přeje Wilibald M. Bolatzky
  • Mrkací panenka paní Jílková nás láká do svého Italsko-romského šou, na které se nedá dívat,dokonce ani mrknout.
    Pavel.
  • Tisíc lidí,tisíc názorů.Takový jsme my češi od roku 90.Rozumíme všemu,protože jsme nejchytřejší na světě......Co se mě týče a mého názoru na její pořad? V pohodě.P.Jílková zvládá- Máte slovo-a je to inteligentní ženská.Když se jí dívám do jejích krásných očí a na její figuru,začíná ve mě pomalu vařit krev.Nemusím doufám pokračovat.Všem lidem dobré vůle přeji vyrovnaný život,spokojenost a nervy v klidu. *5*
  • Paní Jílková mne zklamala, tím že nezvládá situaci, co dát ruce v bok
    a řvát na hosty, to umí, již to není ono. *12*
  • Podle paní Jílkové jsou zprávy na ČT zcela "vyvážené". Dnešní Máte slovo. To byl zase po delší době bezva vtip. Paní moderátorka zřejmě neví nic o petici, proti nepravdivým, manipulativním výrokům a za odstoupení ředitele ČT. Asi ví, ale dělá že neví. Čí chleba jíš, toho píseň zpívej, že?
  • Paní Jílková supr odvedená práce dnes jen tak dál včera paní Kroužková velké mínus děs co včera předvedla jste jednička
  • Dnes velmi dobře zmoderovaná diskuze na velmi výbušné téma. Díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit