Přejít na výpis diskuzí

Michaela Linková

OSOBNOST 31.12.2006 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Existoval nebo existuje fan club Michaely Linkové?____
  • Ahoj Míšo,
    pokud tě tak po létech můžu oslovit.Nakliknul jsem v momentu rozjímání o příjemných životních zážitcích tvoje jméno - a tak ti píšu pár slov a samozřejmě by mě těšilo tě někdy vidět a pokecat jak jde, respektive jak šel náš muzikantský život. Aktivně hrávám jako sólový pianista pořád, dokonce příští měsíc (v srpnu) jedu na měsíční angažmá do Schweizu, ještě mě, dědka starého, angažovali. A pořád sem ženatý s muzikou, a asi už to tak vydrží....
    Dovolím si napsat ti moji E-mailovou adresu a telefon:
    ottoprager@centrum.cz
    Mobil 00420 605 807 142
    Pokud bys mi napsala nějaké spojení na tebe, rád se ozvu.
    Zdraví
    Ota Ševčík
  • Tak nevím, jestli si vzpomeneš.....Ostrov, panelák, tenkrát, Zápotockého 1182... vy jste bydleli myslím v 6 patře mi ve 4 patře..
    Rád vzpomínám....
  • Ahoj Musí tady kamoska z Michle z 11 patra řada bych s tebou pokecala můžeš se mi ozvat moje tel.722371611 dík budu se těšit Renca
  • Dnes jsme ji potkali na Berounce, venčila buldočí holčičku a je moc milá a hezká i po letech !!!!
  • Taky jsem si ted vzpomnel na Misu....na nezapomenutelny zazitek z dob zakladni vojenske sluzby :D ....odsedel jsem si kvuli ni 10 dni natvrdo :D docela rad bych s ni o tom zavzpominal pri kafi ....rcc_marbella@yahoo.es
    • Tak to mě Dane mrzí,ale už je to dávno. Přeji Vám hodně štěstí v životě. Míša L.
  • Míšu jsem měla ráda a její Elpíčko, kde byly její nejkrásnější písničky jsem znala nazpaměť, bohužel se potom nějak ztratila a nyní jsem si na ni vzpomněla, jestli ještě zpívá, je škoda, že ji není slyšet a její Elpíčko už nemám a hlavně by ani nebylo kde přehrát, doba jde dopředu, ale neexistuje CD?
  • gladis1
    ...Míšo k dnešním narozeninám Ti přeji jen to néééj *3* *3*
  • tahle nechutná paní, si užívla s bývalým mým přítelem, když měla křest alba ve vedlejší místnosti... s jejím manželem Jardou jsme se nestačili divit,když to po pár dnech prasklo. Co jí vic popřát, snad jedno jediné.... At lidi znají i jiné jeji klady, něž strkat mikrofon do úst.
  • nahá

    někdy kolem roku 85 jsem za ní jezdil na nudapláž na Šebráku a šmíroval jsem jí. Nejlepší byla když nahá hrála volejbal. Byla jednou z nejhezčích holek na Šeberáku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit