Přejít na výpis diskuzí

Michaela Maláčová

OSOBNOST 10.10.2007 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na tohle škoda slov... Chudinka
  • *1*
  • Bodejď by malačová neprodala miss když ji starý zastavil přísun peněz okd je v prdeli tak se prodá i miss
  • myslim,ze vypada starsia jak je...a to este urcite nie je aktualna fotka *8*
  • ano, ani mně se nelíbí a nikdy nelíbila. Vypadá staře a má nehezké tvrdé rysy,které nezmění ani za prachy...
  • ani nevím, kdo jste...
  • Nesympatická, tvrdá obchodnice. A velmi úspěšná. Ovšem nemít manželovy prachy a asi i vliv, nevím, nevím...
    PS: Áron a Aram jsou jména pro psa.
  • Tahle ženská mi byla vždycky nesympatická,už tenkrát když vyhrála Miss rozhodně nebyla hezká,ale to je otázka vkusu. A když se vdala za Bakalu,tak mě přišlo,že jí dost stouplo sebevědomí a stala se dost nafrněnou. Prachy asi dělají s člověkem divy.
  • Letošní Miss Slovensko, to byla úžasná show!
    Svěží, skvělý program, decentní moderátoři a vše se točilo kolem Missek, krásné garderóby, na scéně pořád účinkující, kteří Missky na podiu galantně provázeli, no nádhera!

    Paní Maláčová je mi líto, že naše Miss byla nuda, moderátoři Slávik a Partyšová nesourodý pár, Partyšová koktala a měla urážlivé poznámky, ani stárnoucí světové hvězdy v porotě úroveň nezachrání!
  • Jáj taka závist.... kdyby ste si našli takového boháče byli byste stejní :D
    • nebyli...a nikdo ji nezávidí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit