Přejít na výpis diskuzí

Michaela Maurerová

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milá Míšo, sleduji dlouhodobě ulici a vaše postava se mi moc líbí. Myslím si,že v soukromí to nemáte úplně jednoduché. Přeji hodně zdraví a sil na profesní i soukromý život a chraňte si svá tajemství, opravdu do toho nikomu nic není. Držím palce Vám i Digi, divačka Květa z Kolína
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :)))
  • "26.ledna 2009 porodila svému příteli podnikateli Milanu Kožíškovi dvojčata - Josefa a Magdalénu, kteři vznikli z umělého oplodnění" proboha co je to za věta?? jak - MU - porodila? copak se rodí někomu?? porodila dvojčata, ok, ale tím to snad končí ne? a ještě dodat "kteří vznikli z umělého oplodnění" no to už je fakt bez komentáře
  • kirushka97
    Všechno nejlepší! :)
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí a úspěchů *4*
  • Dobrý den, velice se mi líbí Vaše bílé šaty (Český lev 2012), prozradila byste mi, kde bych si je mohla koupit. (wikysek.wiky@seznam.cz)
  • Ahoj Miso, dneska jsme slysely na Ocku, jak rikas, ze si z Ostravska. Docela nas to mrzelo :( Bud hrda na nas Havirov ;) nejsme ostravsko!!!
  • *12* *12* ano to je ona *12* *12* namyslena zenska *11* *11* *11* v Beroune si mysli ze je IN omyl jen je zni legrace *11* *11*
    • Ten kdo napsal tak příšernej komentář, by se měl stydět. Pokud si něco takového myslí,tak ať si to nechá pro sebe. *10*
  • Dobrý den,paní Míšo.Dočetla jsem se že máte filipínskou chůvu a chtěla bych se zeptat,přez kterou agenturu se dá chůva zprostředkovat.Jsem matkou trojčat a ráda bych využila této možnosti.Děkuji Dominika Slabá do23minika@seznam.cz
  • Míša Maurerová " Nejradši máme Krtečka"

    Přečtěte si hezký rozhovor s Míšou Maurerovou na stránkách magazínu MojeChytreDite.cz

    http://magazin .mojechytredite.cz/mojechytredite/m isa-maurerova-%22-nejradsi-mame-krt ecka%22

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit