Přejít na výpis diskuzí

Michaela Nosková

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celkem mi přijde Míša v pohodě. Je jedna z mála co to po soutěži někam dotáhla.Ale taky jsem si všimla,že nechtěně odstartovala mánii se silikonami u muzikálových hereček. Nevím,to musí mít všechny slepice to co ta druhá??
    Navíc se zase všechny ty co mají 20 rozhodly, že se nechají zbouchnout?? Je to tam celé nějaké čudné. Míša je zatím asi nejnormálnější z těch slepiček v kurníčku... *15*
  • Koho tahle ženská ještě zajímá ? Na Seznamu nás s pravidelností 2 týdnů krmí tím, že je a) momentálně vyžraná jak prase a nebo za b) má svý anorektický období. Proboha ať už si přestane ty články o sobě platit, fakt nikoho nezajmá ona ani její váha, natož koho si vzala.
  • Kdo si nechá udělat silikon na hrudi,zajisté má silikonu plnou hlavu!
    • Já pár se silikony znám a jsou to skvělé ženské, tak neodsuzujte lidi podle tohoto vašeho zkřiveného měřítka. *7*
  • Noskovou nesleduji, nemusím jí. Chtě nechtě jsem ji zaregistroval na Mama mia! a byl jsem v šoku. Té holce je 30 a vypadá jak stará šlápota z 80-tých let. Do staré Perlovky by zapadla jak pr.el na hrnec. Nic horšího jsem už dlouho neviděl.
    • A ještě si udělá umělý kozy.. *11* *11* *11*
  • http://www.hraj.to/soutez/?ref=9932
  • Michaela, nemám Vás rada a to Vám asi nevadí, ale vysmievať sa z Bartošovej, to mi pripadá také ubohé a nízke. Až by ste sa raz dostala do takej situácie, čo sa to môže stať aj Vám, tak si to užite.
  • nikishka666

    gratulace z randovky xD

    moc gratuluju k narozeni miminka...eliska je moc krasny jmeno...jen tak prave premejslim jak je to vlastne dlouho co sem te u nas ve tride prosila o podpis...kdyz si vzpomenu jak sem byla nervozni tak se doted smeju...randovka te pozdravuje *3*
  • theelis

    Dět ráje!!!

    V Dětech ráje je super!!!
  • narozeniny

    Milá Míšo
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4*
  • ivka

    písničky

    nevíte, kde bych na internetu sehnala písničku No mercy a pro pár chvil?Poslal byste mi ji někdo?Díky
    Cleopatra.andelu@sezn am.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit