Přejít na výpis diskuzí

Michal Fraš

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vladkově BÝVALÉ LÁSCE VŠE NEJ ! *14*
  • já bych z něj blila. Nic neumí, nic nedokázal a pořád žije z toho, že ho někdo miluje, protože byl před 8 lety v reality show. Holky proberte se už. On nemiluje nikoho jenom sám sebe
    • Mě se líbili jeho scény s Vladem..najdi si to na ulozto.cz..
      • http://uloz.to/hledej?q=michal+fra%C5%A1

        http://uloz.to/hledej?q=vyvolen%C3%AD+2005
  • Je to nepřiznaný gay..
  • Prej spal s Pergnerovou i vladkem ! *15*
  • Michal

    pokud chcete a shanite ho, tady mate na nej mail: michalirsko@centrum.cz, skype: bezejmena69 a icq: 365-847-363. ale davejte bacha..bejval v pohode, ale ted uz zas jede v drogach...
  • Míša

    ahojky,neví někdo něco o Míšovi?kde se teď pohybuje,nějakej kontakt a tak? kontakty co mam jsou nefunkční a na FCB už taky nechodí.nějak se beze slova odmlčel.ráda bych se s nim dostala opět do kontaktu..pokud o něm někdo máte nějaký info,prosím pošlete na email.předem děkuji
    • Re: Míša

      Peto, Misa uz je pres pul roku mimo ČR. ale kontakty ti bohuzel sdelit nemuzu, nezlob se. ty se s nim znas osobne?
  • Michal

    Ahoj holky, nejak jsem ted v kontaktu s Michalem. Znam ho jenom chvili. Muzu se zeptat co vam komu provedl? Nzpiseme si treba i mimo tohle. Nerada bych se spalila a naletela mu. Diky moc L.
    • Re: Michal

      ahoj Lenko,já osobně ti radim dej od něj ruce pryč. znám ho tedy už z dřívejška a už bych s nim nechtěla mít nic společnýho.užila jsem si snim dost problémů a nevěřim tomu,že je jiný. jen má rada. dělej podle sebe.
      • Re: Re: Michal

        A co kdyz jsem ublizila ja jemu?? :( jen doufam, ze mi nepsal to samy co vam.. byl ke mne vzdy milej...
        • Re: Re: Re: Michal

          ke mě byl taky vždycky milý,ale měl v tý době asi tucet takových dalších.hlavně v tý době bral kokain a asi byl většinou pod vlivem a já to nepoznala.vim že se léčil a určitě se i změnil,ale já bych mu už nevěřila..povaha člověka zůstane vždy stejná. ale holky dělejte podle sebe.nikomu v ničem bránit nebudu.jen říkam svůj názor.každá si na to musí přijít sama..jako já.
          • Re: Re: Re: Re: Michal

            Myslis, ze lze, Kiki? ja ho beru jako kamose.. myslim, ze ma zlaty srdce.. vim, ze udelal hodne spatnyho, ale taky si toho v zivote hodne vytrpel a zaslouzi si bejt stastnej...
    • Re: Michal

      Lenko me by jenom zajimalo jak moc jste v kontaktu protoze ja jsem s nim taky v kontaktu takze kdyz jste jenom kamosi tak je to ok ale kdyz budes chtit od neho neco vic tak si opravdu dej na neho pozor aby te nevodil za nos pa
  • klarissa

    Ve vile si hrál na Vladkova přítele..

    ..a přitom to byl převozník prostitutek!!!! *1*
  • ***

    Jasný, chápu to... Kdyžtak mi napiš na líbku, nick - Snagle... Ten nick, taky není můj.. Taky bych se nerada do něčeho opět zapletla...
    • Re: ***

      No ten nick mi to nechce najít...tak víš co.napiš mi ty na nick - pejlorka ... taky neni můj, ale věřim,že jednou si budem i věřit a dáme si ten pravej. *3*
  • Vůbec nevíte!!!

    Ať udělal, co udělal, je dokonalej. Chci s nim sdílet zbytek života. Neserte se do něj!
    • Re: Vůbec nevíte!!!

      *7* To by mě zajímalo kolik ti je..No jo to se ale s tim tvym panem dokonalým asi teď moc nevídáš co?? Pokud já vim,tak je v léčebně. No co tvůj názor ti vyvracet nebudu.. sama poznáš. Sdílej si s nim život. třeba tě stáhne s sebou na dno.
    • Re: Vůbec nevíte!!!

      Tak ty jsi taky asi pěkně blbá a naivní co??Michal je pěknej hajzl.Znam ho osobně a lituju dne,co jsem ho poznala.mam díky němu jen samé problémy.On sám je jeden velkem problém..Tobě můžu jen popřát hodně štěstí do života a ať co nejdřív schodíš ty růžový brejličky,dostaneš rozum a uvědomíš si co je zač.HODNĚ ŠTĚSTÍ ... Jinak dávej si na něj bacha..je to feťák.
      • Re: Re: Vůbec nevíte!!!

        Vím moc dobře jaký je, žila jsem s nim. Problémů jsem kvůli němu měla až až, asi jako každý kdo se s nim dal někdy dohromady. A asi mi ani nemusíš řikat, proč si ho poznala, viď? A pokud ste se vídali nějakou dobu, tak mi to je jasný úplně. Nic ve zlym. Mluvim taky ze svý zkušenosti. Ani růžový brejličky by mi v jeho případě nepomohli, láska je fakt moc slepá. Naštěstí je tomu všemu zase úplně jinak...
        • Re: Re: Re: Vůbec nevíte!!!

          Poznala jsem ho náhodou.Nevěděla jsem o koho jde.na ten pořed jsem nekoukala.to jsem se dověděla později a bylo mi to jedno.Zdál se bejt moc fajn..no jo bohužel uměl dobře oblbovat.. Chodila jsem s nim nějakou dobu,bohužel jsem naivně myslela,že to je vážný a myslí to upřímně,ale pak jsem zjistila,že má plno holek všude možně.oblboval každou.šlo mu jen o jedno.Jenže jak říkáš láska je slepá.Zažila jsem si s nim sví. neříkam,že to bylo pořád špatný ale jsem ráda,že mi došlo,jakej je a že je konec.kolikrát si říkam,že bych ráda někdy pokecala s nějakou,co si s nim zažila něco podobnýho.
          • FOR ***

            Kolikrát bych si já ráda pokecala s holkou, která ho zná... Odkud jsi, jesli se můžu zeptat?...
            • Re: FOR ***

              Neber si to osobně. Ale víš jak v dnešní době nikomu nemůžeš moc věřit a kort na netu..Problémů jsem si kvůli němu zažila dost..ještě do teď se některých zbavuju.. A okolo něj se motaj pouze problémy,tak tady mam strach psát něco bližšího.
            • Re: FOR ***

              Jsem z Ústeckýho kraje..přesné město zatím neprozradim...to víš nerada bych měla zase nějaké problémy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit