Přejít na výpis diskuzí

Michal Jančařík

OSOBNOST 24.1.2012 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • casanova
    *14* *14* *14* *14*
  • Milý Michale,
    přejeme Vám ať se vše podaří a můžete se zase toulat přírodou na kole i na běžkách. Vaše cyklotoulky nám moc chybí, byly pro nás mnohokrát inspirací. Hodně štěstí.
  • Chybí mi Vaše cyklotoulky a uvádění koncertů v Plzni v Malé synogoze, ale i jinde. Koukejte se co nejrychleji dát do kupy. Držím všechny palce co mám.
  • Milý Michale, čeká vás náročná zkouška, ovšem věřím, že vše dobře dopadne. Můj tatínek byl ochrnulý 9 měsíců, také jako "vedlejší" komplikace a silná vůle ho postavila zpět na nohy. Je to již dřív, a jelikož dnešní medicína je o moc vepředu, vy to zvládnete! Hodně štěstí *3*
  • Dobrý večer pane Michale,
    můj syn Michal (37 let) je vám velice podobný, jste jak jeho dvojče.
    Moc ráda mám vaše Cyklo- a Běžkotoulky. MOC držím palce, ať vám vše dobře dopadne a zase se touláte přírodou.
  • mam vas rada miso mas deti
  • Dobrý den pane Jančaříku.
    Vzhledem k Vaší pozitivnosti si myslím, že jste přímo ideální pro šíření myšlenky Adato Paradigma.http://adato.cz/hearth/
    • ......!!!!!!
  • Dobrý den Michale, viděla jsem Vás v televizi s čarokrásným borderteriérem. My máme bordíka 2 roky a není krásnějšího pejska. Před tím jsme měli jagteriéry, ale to je nesrovnatelné.
    Ať Vám Rudla dělá jenom radost.
    Nany

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit