Přejít na výpis diskuzí

Michal Penk

OSOBNOST 8.3.2009 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Michal Penk spevák nič moc 

  • Vážený pane Michale Penku, sleduji Vás od Vašich pěveckých začátků a o to víc mě mrzí, že jste někde úplně jinde než byste měl být. Takový talent přece nemůže být zapomenut. Vraťte se! Vím, že někdy je to hodně těžké, ale věřte tomu, že když člověk hodně chce, tak to dokáže. Při poslechu Vašich krásných balad se moje mysl také často dostává do až nepochopitelných výšin, o to víc si uvědomuji, že je potřeba Vás povzbudit a zároveň požádat, abyste sám sobě dopřál čas na přemýšlení............ Myslím na Vás a přeji Vám, abyste našel tu nejsprávnější cestu životem. JANA
  • Já si Michalovu slávu z 80. a 90. let nepamatuju, byla jsem tenkrát ještě dost malá, ale zato teď si to vynahrazuju. Jeho písničky mě fakt berou. Mám ho strašně ráda a přeju mu, aby se všeho zlého zbavil a dělal dál dobrou muziku. A musím říct, že teď po té drogové závislosti je mi mnohem víc sympatičtější, protože je věřící a život už taky asi vidí trochu jinak než kdysi. Chtěla bych ho znát osobně. *4*
  • Tak jsem dnes na jednom chatu s Michalem z roku 2015 četla, že připravuje novou desku, je rok 2017, tak snad se dočkáme co nejdřív. *5*
  • Jsou nějaké novinky o Michalovi? Jako třeba koncerty nebo nová deska?
  • Ahojky Michale, vaše balady sú ako balzam na dušu. Dlho som ich nepočula a len náhodou som sa preklepkala na You tube na ne. Som z nich nadšená a pri práci mi pomáhajú s energiou. Tešila by som sa, keby ste si užíval svoje nadanie a opäť sa vrátil na scénu.
    Ste fakt skvelý. Bea
  • Michal to má ťažké ja viem ako sa citi čo prežíva .tí čo ho súdia nevedia nič o tom aké boje vedie zo sebou .chcem tí Michal odkázať píš ďalej skladaj piesne koncertuj ľudia na to čakajú .mnohí stoja pri tebe .Štepanka s dobrým srdcom tí dosť pomáha .len dobrý človek toho druhého neopustí ked je na tom zle .buď rád že máš takých ľudí pri sebe .mám rada tvoje piesne tak to nevzdavaj a skladaj spievaj ďalej .tvoje presne dávajú radosť pokoj iným pomáhajú .
  • čučí bývalá investigativní modelka, prý osobitá a hlavně lehce tvárná bývalá přítelkyně MP. Poté, co se ti Michale podařilo zbavit se této zlatokopky, soustřeď se na práci, koníčky, syna a začni si vážit více sebe, rozhodně na to máš. Srovnej si priority, uvidíš, že tvůj spokojený a vyrovnaný život bude i balzámem na tátovy zdravotní neduhy. Nevzdávej to, bojuj.
    *3*
  • Michale, prosím Tě, vzpamatuj se a nevzdávaje to, věnuj se hudbě, jsi v ní úžasný, prostě nejlepší z nejlepších, už se jednou provždy vykašli na ten humus - na drogy, je Tě škoda. Chápu, že to asi není lehké. Zrovna pracuji na scénáři a poslouchám Tvé písně, dokonalá inspirace. Díky za tak krásné písně. Přeji Ti hodně zdraví, vytrvalosti, sily, skvělých přátel, kteří Ti budou vždycky nablízku, když Ti bude nejhůř, Eva
  • Michale, do dalších let přeji zdraví, příliv energie a sílu k překonání chmurů i démonů. K tomu dobré přátele, kvalitní vztah i porozumění se synem a tátou. Hezké narozky, spokojenost a každodenní drobné střípky štěstí a
    radostí.
    *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit