Přejít na výpis diskuzí

Mika

OSOBNOST 29.11.2008 
100 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten se mi líbí
  • Aj tak ho mam rada je super
  • Mika je super - úplne ho zeriem *14* len pre zaujímavosť priznal sa ze je gay aj v jeho novších pesničkách su male podtóny v texte
  • Mam rad Miku,miluju jeho falzet a navic je gay.
  • Miluju vsechny jeho pisnicky. Bavi me jeho hlas a nechapu lidi, kteri maji neco proti nemu. Jestli bude mit koncert v Praze rozhodne tam pujdu. Musi byt super byt jeho znami :-)
  • vse nej
  • Ve skutečnosti je MIKA opravdu zvláštní člověk. Nemyslím to ve zlém, podle mě je pozoruhodná osoba. Obdivuji a navždy budu jeho oslnivý hlas a nádherný úsměv. To však nikdy není všechno. Jde vždy jen lidskou povahu a já nemohu vědět, jaký doopravdy je. Přeji mu nadále hodně štěstí do budoucna. *4* *4*
  • Už jste slyšeli novou(skoro novou) písen' od MIKA a Ariana Grande POPULAR SONG?Je fakt ůžasná! *3*
    • Je moc bezvadná a poslouchám ji pořád *14* *14* *14* *14*
  • Jestli je gay tak at' si je stejně je božííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *3* *4* *1* *15* *2*
  • Nechci o něm šířit fámi, ale kdyš si dáte na google odrázky MIKA tak je tam MIKA and his boyfriend tak se tam... líbají. Ale mohla by to být foto montáž.(Doufejme že je,když jsem to uviděla na googlu...do dneška se s tím nevyrovnala.) *8* *9* *13*
    • *fámy
      *když
      *fotomontáž

      Zlatíčko, čeština ti asi nic neříká, co?
      MIKA sám přiznal, že je bisexuál.
      Což znamená, že je jak na ženské tak i na mužské pohlaví.
      Ale i kdyby byl na medvědy, tak co?
      Vždyť je to úžasný hudebník.
      • Ale...vždyť...je gay. *3*
        • no a co,ale je krásnej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit