Přejít na výpis diskuzí

Milan Chladil

OSOBNOST 20.5.2008 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím všetkých priaznivcov i nepriaznivcov pána Milana Chladila. Niekto ste tu napísali, že neznášate jeho piesne a že sú odpad a že je nemoderný. Je to váš názor, ale ja nesúhlasím. Pán Chladil nikdy nebol odpad a ani jeho piesne. Ja som priaznivec pána Chladila a som mladá generácia, nežila som v jeho dobe mohla by som mu byť vnučka, ale jeho piesne vždy mali srdce boli o láske aj o živote. Súhlasím tu s niekym kto napísal, že dnešná hudba a dnešni rýchlo kvaseni "speváci" sú odpad pána Chladila už nikto nenahradí. A že vyšiel z módy áno veď už by mal cez 90 rokov a čo akože ma byť? Vy o pár rokov nevyjdete z módy?? Píšte si tu čo chcete v svojej dobe bol pán Chladil veľká hviezda, mal krásny hlas, talent a bol aj veľký fešák a sympatický chlap.. . Ja ho obľubujem a vôbec sa za to nehanbím a stojím si za ním tak ho prosím neuražajte..... 

  • pitysek
    Vážení přátelé, nemáte někdo písničku "Mám lásku zasněnou" zp. Y.Simonová, M.Chladil.
    Autor:Miroslav Kokoška Text: Jiří Aplt Název: Mám lásku zasněnou
    Stopáž: 3:42
    Zpívá: Yvetta Simonová, Milan Chladil
    Hrají: Orchestr Karla Vlacha Řídí: Karel Vlach
    Natočeno: 1979
    Vyrobeno v: ČSRo Praha
    Vřelé díky za jakoukoliv zprávu.
    • Už jsem Vám ji přece poslal? J.
  • PISNIČKY MILANA CHLADILA I YVETTY SIMONOVÉ SE MĚ MOC LÍBÍ..JE MĚ UŽ 60LET A DOPOSUD JSEM NESLYŠELA OD NICH PÍSNIČKU ,NEVÍM JAK SE JMENUJE,BYLA BYCH RÁDA,KDYBY MĚ NĚKDO ŘEKL JEJÍ NÁZEV,PROTOŽE JE MOC HEZKÁ . a zpívá se tam ...naše město ještě spí..je to nádherná písnička a byla bych ráda,kdyby mi někdo řekl její název..Tak se mějte všichni nádherně a děkuji..VLASTA
    • Ta písnička se jmenuje Ráno řekne pojďte dál. *4*
  • napsal jsem třicátej komentář!!!!!!!! *1*
  • nemusí, ale někdy jo
  • ´: :W8 *8* *8* *8* nelíbí se mi jeho písničky
    • Tak je neposlouchejte.U mě je to Pan Zpěvák č.2.hned po R.Cortésovi.
      Tochu jsem jej taky znal.Kdyby se nevěnoval těm volovinám ale pořádně
      zpěvu a učil se jazyky,tak by "mistra strčil nejmínˇ 100 x někam.
      Poslechněte si jeho jedinou anglickou nahrávku" Hello Dolly",možná
      změníte názor.J.H.
      • To, že by pán Chladil mal na to, že by prevalcoval mistra to súhlasím, ale ja o pána Chladila viem, že on o to nestal. Miloval spev, fanúšikov, bol milý a veselý a jemu to stačilo bol spokojný tak ako bol, ale je pravda ze mal na viac.... 

  • Kritici ale mají pravdu! Milan Chladil už prostě vyšel z módy!!!!!!!!!!!!!!!!
    • A to je kritika, že vyšiel z módy každý raz vyjde z módy vo svojej dobe bol hviezda dnes by mal cez 90 rokov tak čo? 

    • A co je podle Vás v modě?.Ta Pa hudba nic neříkající,žádná melodie,rytmus,vulgární texty,žádné frázování.hudební nápad,prostě nic.
      Pouze kravál.J.H.
  • *15*
  • *7*
  • *1* *2* *15* *14* *5* *6* *8* *13* *11* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit