Přejít na výpis diskuzí

Milan Ivana

OSOBNOST 26.9.2007 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • slátanci

    Jaká je slávie ZAJEBANÁ!! Čí je CIKÁNŮ!!! Kdo hraje za slávii VANDRÁCI!!! Jaký jsou HNUSNÝ!!! Jakej slátanec je nejlepší MRTVEJ!!!
    • marky94

      Re: slátanci

      Delas si ze mně srandu?? *5* proč takhle mluvíš o Slávii? Je videt že jsi spartan...Asi fotbalu prd rozumíš,když takhle nadáváš!!!! Stve tě to hodně? že Slávka bude mít zase titul??? Hm? proč si takvoej?Jsi trapnej. nazdar! *5*
  • milanova přítelkyně

    Milanova přítelkyně je s prominutím strašná dě... Podvádí ho kde se dá!nehledě na to,že si to rozdala s celým trenčínským hokejovým klubem! *16* Je to fajn chlap a toto si rozhodně nezaslouží! *5*
    • Re: milanova přítelkyně

      Zaslouží,takovou sexbombičku nádhernou,hned bych si to s tím trenčínským klubem vyměnil-tvářičku má hezoučkou,prsíčka,stehýnečka-p rostě úplná fantazie *14* *1*
      • Re: Re: milanova přítelkyně

        To si píšeš sama,Jani? *15* *15* *1*
  • Miláánek

    Jéé tak tohle je prostě suprovní chlap a skvělý fotbalista. Zažívala jsem ho na Slovááácku:-* ,když už byl špatnej fotbal tak se aspon dalo na co dívat!!!Strašně milený a hodný. Ta,která ho dostane má fakt štěstí... P.S: Nevíte někdo jestli je ještě s Janou Čonkovou??:-)!! *14*
    • Re: Miláánek

      Ano,porad a stale chodi s mutnanskou,ne s conkovou,ona ho nikomu nepusti *3*
  • mi

    Ahojte, tak Milan Ivana se nám bude ženit....mazec! *15*
    • Re: mi

      vazne se bude zenit?a jak to vis?..nejake podrobnosti??? *3*
      • Re: Re: mi

        zatím žádné podrobnosti... *1* ...jen, že by to nejspíš mělo být v létě, ale kdo ví? *3*
  • milan ivana

    Je to borec!! *14*
  • IVANA to SLOVÁCKO

    Doufám že se hráč vrátí do Slovácka,ve Slavii je moc dobrý na to aby seděl
  • Milan Ivana best of player

    Tolik nám pomohl v lize mistrů...Odmakal to na 100 procent...a je to vážně platnej hráč...! Ted se hdone proslavil..a je fakt cool...Já hraju sice za Spartu straší žákyně...ale sem Slávistka a jezdím na každý zápas slávie už mám i permici do EDENU...tam se to pane bdue vyhrávat...Milanek je nás super hráč aje krásnej....a majinkatj... *16* *16* *16*
    • Re: Milan Ivana best of player

      a proč tedy nehraješ za Slavii,když fandíš jim *7*
    • Re: Milan Ivana best of player

      tak to asi budeš Markéta Fadrhoncová narozena v Hradci Králové-paradoxně
      • Re: Re: Milan Ivana best of player

        kritizujou tě,že podáváš nevyrovnané výkony

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit