Přejít na výpis diskuzí

Milan Kňažko

OSOBNOST 20.12.2007 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Kňažko🤮

  • Luky1987
    Nemám ho rád
  • Jéžiš to jsem nečetla předtím, než jsem napsala já příspěvky pode mnou. To jsou nějací joudové, kteří musí urážet za každou cenu a hlavně mimo mísu. Asi je jim 15.
  • Potřebovala bych napsat panu Kňažkovi, že ho mám ráda a moc mi chybí. Také mi chybějí slovenské pondělky v české televizi, bylo to nádherné. Neumím pracovat s fb, furt samá hesla, nicméně pokud to pan Knažko bude číst, tak ho chci ujistit, že i taková 70ti letá paní z Prahy by ho chtěla vidět častěji i s jeho úžasnými kolegy v české televizi. Byly to nádherné zážitky, tak dokud ještě žijem, tak bych byla nadšená. Moc Vás pozdravuji a přeji zdraví nejen Vám, ale i všem kolegům Bratislavě. Pane Kňažko, já na vás jako na umělce z Bratislavy a vaše umělecké vyjadřování nemohu zapmenout. V televizi je tolik hloupých seriálů, že se na to nekoukám, nemá to žádný smysl, jsou rádi že si pamatují texty a to ještě blbě. Takže přeji hodně zdraví a máme vás tu Slováky moc rádi. evnovDěkuji za Váš čas Matoušková Magda, Praha
  • To že Slováci chtěli hvězdičku na vlajce místo ráhna z plachetnice Svatého Josefa je docela hodnotná změna neb obyčejní Slováci jsou utlačováni čínskými zmetky jako Tibet i když Budhysti si nechávají kálet do čínského tygra nahlavu v té jejich idolové víře že nejí ani tlačenku nebo husičku z domácího chovu,prostě maso je příliš drahé avoni politici totality sežerou s jejich tajtrlíky kanceláří Hradu a s nadacemi vyžírek na každý projekt z rozkradení rozpočtu Unije.Tibetu ničí životní prostředí auta která ničí krajinu výrobou a ropnými válkami ,Islámisti nejezdili v autech jako Evropané a pan Arcibiskup by neměl brojit priti Islámukdyž války v Arabských státech a v Afryce pořádají Evropské mamonářské koncerny s čínskými soudruhy skorumpované moci.
    Vlado Mečjár ten dal přes držku fotografům tisku a dal by jsem přes držku Blesku taktéž kdo nezažil situaci že byl nespravedlivě vězněn a tyranizován tak to těžko chápe že obyčejní lidi nemají na advokáty a za protestní dopis Babišově vládě namě poslali policajty k výslech a za Zemana mně zavřeli že jsem uvedl Kvitovou jako hnusný příklad duplicity odměn,rozhodně to nebyla sranda mladí zmetci eskorty co mně dali želízka aniž by jsem byl opilí nebo agresivní jako onen kuřák policije kreminální ce mně znečistil trávník nedopalky cigaret forma zastrašování lidí ač jsou v právu se rozmohla neb lidi nemají na advokáty.

    Brachtl Antonín
  • Ta vaše Dokla bolševického sportu se rozlezla z Bratislavi do PRahy a nepadali do Bahna jako vojáci onoho obětiště Generála Svobody,ale bužírovali si i za komunistů a po Sametu ještě více milionů jste vervali Dukle.
    Ovšem mně nikdo nekoupil ani kvalitní pláště nakolo Schwalbe které jsou tak drahé jako pneumatiky na auto auto nemám tak jezdím nakole a předejít se napitím vody před chrapůnem madarského ksichtu co si nabírá do mnoha lahví je snad normální .
    České pláště nakolo Rubena můžete zrušit výrobu i výrobu v cOntinentálu pláštů nakolo můžete zrušit nacistka se slovákem ve Ferrari rozkradli Barum Otrokovice a nezáleží jim co jeto kvalita silničního pláště nakola silniční pro normální lid kteří neblbnou ani nezávodí ,ale nemají na auta ani na benzin a nechodí po hospodách chlastat a kůřit jako voni politici a herci.Dušičky je jen trapná atrakce komediantů s věnečky a pomníky,když lidi nemají na chleba tak bolševičtí důchodci slováci plýtvají nanic po smrti nic není ,život věčný je v plodnosti lidstva ,židovské pomníky zarůstají mechem i na Beckově ale není tam most z Bohuslavic a trnkové kule nechci po hrbech štěrkových kaluží ,neděláte vůbec cyklostezky a vše jen rozkrádají firmy cizinců a Slováci co s arozlezli na mOravu s mafijí nábytku a zemědělství a Continentál největší gengstři Evropy nacistka Němka a Slovák spolupracovník Babiše v podvodech privatizace Tkáč nebo jak se jmenují voni Slováci.

    Antonín Brachtl
    • Pane, že se nestydíte, já bych s takovou češtinou a hrubkama, nevylezla ani na ulici.
  • Helou pane Kňažko nevím zda čtete či jiní Slováci ale v den 28. říjn ajsem si vyjel nakole přes velké kopce lesní a polní cesty než jsem se dostal na hlavní na Slovensko a přijel tam čtyřicet KM tak se šel zastavit u vytékajícího pramene vody s hrkem a Slovák namě začal hartusit co to mám za správanje takový Madarský ksicht ,takže tak vítéte MOraváky a jezdíte se US Véčkách s pražskými značkami děláte si stát lakomců a lumpů co si nakradli nehorázné majetky a nějaké flundry nadací s těmi běžte do hajzlu i s umělou inteligencí jste banda lumpů a největší skandál je vyznamenání Fica a sadistů policije a vězenství největší mafije ve státě jsou policajti a vězenské eskorty nikoliv advokáti na které lidi nemají peníze takže kdejaká Flundra tenisu je opěvována tiskem a na chudáka kydají hnůj kreminalisti i madija fakt jste grázlové moci a HUsák byl lepší nehýřil a manželku poslal letadlem když si moc plýtvala na šparky a šminky jak to umí ženy včetně Kvitové.
    Chleba je drahý nekupuji jej ale hází jej prasatům pekaři nebo jej spalují co jeto za politiku nejsem žádný cigán aby jsem trpěl že fašistka kLausová je diplomatků stejná lumpárna jako voni presidenty KLaus Zeman stále stejná pakáž s platy ze státního rozpočtu.
  • aj v neslobode ,o ktorej hovoris za totality si dokazal ziskat titul zasluzily umelec...ty farizej,zmrd...
  • Také se divím, že se cpe do Prahy. Pamatuji se, jak chtěl hvězdičku na vlajce EU pro samostatné Slovensko a spojil se proto s takovým neuvěřitelným grázlem, jako byl pan Mečiar, krycí jméno Doktor.
  • Co se s Vámi stalo

    pane Kňažko. vždy jsem Vás měla ráda, ale poté, co jsem viděla film Hostel 2 nejsem schopna pochopit, že jste přijal roli v tak nesmyslném a prasáckém krváku, bavit se vraždami lidí, to jsem už viděla, ale aby si kluci kopali lidskou hlavou, to už je opravdu příliš
    • Re: Co se s Vámi stalo

      Proč se divíte tomu? Mne to nepřekvapilo. Plete se do politiky,které nerozumí. Kdyby zůstal u herectví,tak by udělal lépe. Teď se chytá každé příležitosti stát na divadelních prknech a nebo se objevit před obrazovkou za každou cenu a bere kde co,protože už není o něho takový zájem. Navíc,proč nezůstane na Slovensku a cpe se do Prahy. Ať táhne domů. My ho tu nepotřebujeme. *9* *5* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit