Přejít na výpis diskuzí

Milan Luhový

OSOBNOST 4.8.2008 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K panu Luhovému snad jen jediné, kdykoli se ten člověk objeví ve studiu LM, přepínám na jiný kanál. Ať si jde radit, jak hrát fotbal na své rodné Siovensko, tady na ten jehoi tupý ksicht a stuupidní řeči není nikdo zvědavý.Že toho ve fotbale dokázal on, divím se, kdo takového vola může do studia pozvat. Čobole táhni na Slovač! Děkuji. Standa
  • Pan Luhový by měl přestat vdechovat ředidlo...Prý má Jablonec šanci na titul...
  • Luhový...hotový KOKOT, jako všichni Slováci co mají doma bordel a h.... a nám budou radit, jak to máme dělat...
  • Jak můžete kritizovat nynější hráče a trenéry v Česku,když vy sám jen žijete z toho že na takové lidi jen házíte špínu?Co jste dokázal po ukončení čutálistické kariéry,pan Vrba na rozdíl od vás má nepopiratelné úspěchy na trenérském postu a pokud dovede projevit radost z úspěchu určitě to není na závadu,já to alespoň vidím jako projev normálního člověka a ne suchara s perem,tak se mi vybavujete totiž vy.
    • Zamindrákovanej čobol...nic víc *12*
  • Co Sabina?

    Dobrý den,jen mne zajímá proč se nestýkáte s vaší dcerou Sabinkou,je jí teď 22 let a dělá modelku,tak se není za co stydět.Její Maminka Jitka je vážně nemocná,tak by jí to potěšilo.Hezký den.
    • Re: Co Sabina?

      Neni zadny pisemny dukaz, ze by to byla opravdu jeho dcera, jen v te dobe nemel cas na overovani, tak platil radsi alimenty. Oficialne ma pouze jednu dceru Patricii.
  • miesto narodenia

    narodil sa v Považskej Bystrici

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit