zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Milan Sulej

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 starší

komentářů v diskuzi: 412

napsat komentář

Michal Šlajer (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Pravda má jednu velkou výhodu: člověk si nemusí pamatovat, co řekl ¨

problém je ovšem když naslouchač lží zapomíná a co mu bylo v minulosti nalháno. *2*
13.12. (3 dny)
vlákno reagovat

Hluboká (anonym)

5 souhlasí, 0 nesouhlasí

Tak pokud to auto není kradené, tak si myslím, že mě i okolí může být jedno zda ta koupě byla výhodná či ne. myslím ovšem, že je přednější si koupit auto na které se může člověk spolehnout a ne jen aby vypadl na efekt jako zlatka.
23.11. (23 dnů)
vlákno reagovat

honza hluboka (anonym)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

Zdravim pratele. Velka omluva vam vsem kteri jste cetli me prizpevky ohledne toho vozu. Auto nestalo 400.000 kC Jak mi omylem sdelil muj kontakt v Plzenskem mercedesu kde Sulejojic auto koupili ale 500.000 Kc omlouvam se za mystifikaci nyni je vse uvedeno na pravou miru. Dekuji.
26.11. (21 dnů)
vlákno reagovat

Uhodl Jsi (anonym)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

Může mi někdo prosím říct kde přesně je ta Vila? Ještě jsem jí nikdy neviděl a rád bych se podíval...
19.11. (27 dnů)
vlákno reagovat

mikimauz (anonym)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

ja jsem jenom zvedav az se sulejom ten jejich veteran rozbije co budou delat protoze opravy u tohoto typu vozu jsou tak drahe ze to predci i tu cenu za kolik jej koupili mozna ze jej odstavi a muze vnem bydlet milan i s vrbou v hospode rikali ze je to 10 let stary ojety krap a ze je to ke koupi uz od 300000 kc ja bych do takto stare popelnice byt luxusni ale porad je to stara popelnice penize v zivote nedal je to stejne jako kdyz je vyhodi z okna milan mystifikuje a rika ze to auto je nove ale je vsem pro smich protoze za tuto cenu si takto stare a ojete auto muze koupit vetsina lidi v hluboke ale neudelaji to protoze setri penize a ne jako stary blaznivy sulejojic z milanem kteri si stale neco dokazuji ze nato maji ale zatim jsou cele nasi obci pro smich a pro blaznz lide se smeji jen je nekde vidi
21.11. (26 dnů)
vlákno reagovat

mikimauz (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

to i nova fabie stoji vic nez ten jejich ojety vergl Mi mame auta m aximalne 5 let a pak se jich rychle zbavime protoze to jsou uz krapy 10 let stare auto si muze koupit za takove penize jenom blazen ale omi sou blazni cela rodina a kdyz nekam jedou tak si mysli kdovi co nemaji smeji se jim jak v hluboke kde uz je vubec nikdo nebere vazne starej syslal matka krikna a mlady oba dva blazni o domaulicich ani nemluve blaznova rodina
21.11. (26 dnů)
vlákno reagovat

milan sulej (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Nauc se psat kdyz chces neco komentovat primitive.
21.11. (26 dnů)
vlákno reagovat

honza hluboka (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Zdravim panove. Obvolal jsem me kontakty v Mercedesu v Plzni a zjistil................Mercecedes s 320 nahon na vsechny 4. Rok vyrovy2009 meli jej tam na prodej jako ojete auto uz od ledna tohohle roku. Nikdo je nechtel neni moc v dobrem tecnickem stavu.AUTO STALO JEN 400.000 kc jako O JETINA. Podle vyjadreni kamose auto ma ruzne neduhy proto tak levne.Sulejojic si tedy kopili pekny krap jak vise prispev zpravne zminuje preji pekny den . Z toho jednoznacne vypliva ze sulej lze jako kdyz tisne auto je stary a ojety krap
22.11. (25 dnů)
vlákno reagovat

honza hluboka (anonym)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

Zdravim pratele.Doufam ze letos Sulej nebude krakorat u naseho pekneho noveho vanocniho stromecku. Nikdo v nasi obci oto zajem nema. Za druhe mladej
sulej je hlasen trvale mezi 14 bezdomovci na mestskem urade ve Kdyni takze zadny hlubocky obcan neni . SULEJOJIC atse laskave misto pomlouvani urazeni a hazeni spiny na poctive obcany Hluboke zametou u sebe doma maji ostudu po celem okrese ale hlavne ze opravuji barak a dum ktery sebere jednou exzekutor a ja se nato velmi tesim Bozi mlyny melou pomalu ale jiste a jsem z pozdravem.
23.11. (24 dnů)
vlákno reagovat

nemám slov (anonym)

2 souhlasí, 2 nesouhlasí

proč asi Milan nedá Milana mladšího k nám do dílen do Domažlic?
tam by se pohyboval mezi rozumově stejně myslící kamarády. není pravda, že tam jsou jen psychicky nemocný, ale i méně rozumově vyvinutý či kombonace těchto hendikepů. tahle ho jen separuje.

bojí se snad operní pěvec něčeho? me,á čisté svědomí? maniopuluje milana?
8.11. (39 dnů)
vlákno reagovat

milan (anonym)

4 souhlasí, 8 nesouhlasí

slajere jsi na strankach osobnosti cz Tedy lidi kteří jsou republikove nebo celosvetove znami ty jsi znam jako dlouholety pacient psychiatrie který není knicemu a je zbitecny clovek pokud neprestanes psat tve nesmyslne komentare ovlivnene bludy tve chore hlavy podam na Tebe trestni oznameni na policii české republiky a bude sev to resit jinde milan sulej
16.11. (31 dnů)
vlákno reagovat

Michal Šlajer (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

http://www.ireceptar.cz/vareni-a-recepty/zelenina/okurkova-skola-vareni-okurky-v-receptech-studene-i-teple-kuchyne/
např.Vlažný bramborový salát s okurkou
Uvaříme 500 g brambor ve slupce. Okurku oloupeme a nastrouháme na slabé plátky, dáme je do velké mísy a přidáme k nim jemně nakrájenou velkou cibuli.
Oloupané vychladlé brambory nakrájené na plátky zakapeme octem nebo citronovou šťávou a okořeníme mletým zázvorem.
(...)
Jinak do zadku se něco takového těžko strčí---leda by byl trenovanej
28.10. (49 dnů)
vlákno reagovat

Michal Šlajer (anonym)

0 souhlasí, 2 nesouhlasí

*5* *5* *5* stávka
21.10.2017
vlákno reagovat

Michal (anonym)

1 souhlasí, 2 nesouhlasí

©
21.10.2017
vlákno reagovat

Michal (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Mě jen udivuje jedna věc. Operní pěvec zlikvidoval ořech u nich doma, že jim působil nepořádek. Místo toho chodí po okolí a sbírá ořechy po okolí z cizích stromů a kdyby šlo jen o ty ořechy. neříkám, že já sineseberu ořech, když vedle nějakého ořešáku jdu, ale ne si to cpát do igelitek a tak.
17.10.2017
vlákno reagovat

milan (anonym)

1 souhlasí, 3 nesouhlasí

ma to mit po kom zrovna jako slajerojic dedek ten také nic jiného nedelal nez smejdil zato jeho vnuk je linejsi nez prase
20.10.2017
vlákno reagovat

Michal Šlajer (anonym)

0 souhlasí, 2 nesouhlasí

Co na to říct, ano děda se zajímal o dění v obci, myslím, že to dělá většina důchodců, kteří můžou ještě celkem dobře chodit. Jinak, to že jsem línej je taky tím, že beru velké množstvbí léků kvůli špatné psychice. Snažím se chodit na procházky, abych měl aspon nějakou kondičku.
22.10.2017
vlákno reagovat

Elementární částicový zmatek (anonym)

U Sulejů mají dobrý okurky----takový dlouhý a tvrdý. Že by "Pláničkova metoda"
12.8.2017
vlákno reagovat

milan (anonym)

pro tebe do zadku slajere dost dobry pekne si tam tu okurku vraz
15.10.2017
vlákno reagovat

Michal Šlajer (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

člověk mu pochválí okurku a on to tahle otočí----kdo je pak blázen ovlivněný bludy?
16.11. (31 dnů)
vlákno reagovat

Michálek Tramtárek (anonym)

5 souhlasí, 0 nesouhlasí

Kdo má něco proti opernímu pěvci-klikni na souhlas příspěvku
4.7.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.