zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Milan Sulej

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 starší

komentářů v diskuzi: 507

napsat komentář

Seňor Michal Šlajer (anonym)

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

Něco vám napíši od roku 2009 marodím s psychikou.Držel jsem si stejnou váhu už více než rok. Milan S. mě přesvědčil chodit do lesa a sbírat šišky (rok 2012), že prý je to pěkný palivo. tak jsem přestal chodit běhat a váha šla nahoru, milan S. se sice bránil, že mě běhání nezakazuje, ale víte jak?! nebylo kdy chodit běhat a když jsem šel na místní kopec Dobrá hora, tak už jsem neměl chuť na běhání. navíc jsem tam bral naší fenku, které to tam nebavilo a utekla a já jí pak honil po lese. Váha šla nahoru. A všímejte si, že to bylo, když jsem začal "šiškovat" Milan S. totiž podvědomě způsobuje v mém případě obezitu. Ano ukažme si na něj prstem. Možná poukážete, jak to je možné. odpovím: manipulace

ted už nevolá nepíše a já jsem rozkvet. jasný důkaz vlivu a zlomení vlivu


Tohle nemá za cíl Milana S. zdiskretovat Milana S., jen na to poukázat, člověk nehce žalovat, ale psát se to musí
17.3. (7 dnů)
vlákno reagovat

pavel (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

jo jo strasny clovek
17.3. (7 dnů)
vlákno reagovat

pavel (anonym)

5 souhlasí, 0 nesouhlasí

Tak co SULEJACI. Myslite si ze jste toho vaseho cikanka zbavili exzekuci no to je velky omyl exzekutorsky urad tohle nikdy neschvali a pokud vam to zastavi vas zdroj na O s Domazlice tak to zdaleka neni nafurt. Zatim ho stale mate napsaneho mezi bezdomovci na Mestskem uradu ve Kdyni takze je nemajetny ale jakmile neco zdedi tak ekzekuce se muze znovu obnovi t a nebojte mi dame exzekutorum nebo veritelum ihned vedet pokud neco zdedi a ti to ihned obnovi kdyz bude co prodat mame to zjistene kdyz ne mi tak nase deti to zaridi takze se moc neteste Hlavne ze jste si koupili mercedes dedesk sislal baba pajda oba dva nad hrobem kluka maji mezi m bezdomoci . V hluboke jste vsem tak jedine pro smich a nikdo s vami nechce nic mit . Toho Vaseho cikanka si nikdo neveme ani s temi miliony nato uz jste prisli kdyz jste chteli dat barak istim vasim volem tomu kdo se onej postara . Zplakali jste nad videlkem Ten pozemek v zivote nedostanete oto mi se postarame osobne Koukejte to prodat a vystehovat se odtud dokud je cas Nikdo VAS tu nechce a pokud tu zustanete tak se stejne toho vaseho vola jednou hluboka zbavi takze se zamyslete a jsem c pozdravem zdravi ruka spravedlnod spravedlnosti *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
19.3. (5 dnů)
vlákno reagovat

Seňor Michal Šlajer (anonym)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

Něco vám všem možná i mně uniká. Tato diskuse má propagovat zpěv Milana Suleje a ne nějaké sousedské "války a bitky"

Musíme se nad tím povznést.

Milan by se měl vrátit do časů dávných, kdy ještě nebyl slavný a sušil seno pro králíky. pak by mu možná došlo, že by měl věci nechat plynout a nastolit hrmonii.
14.3. (10 dnů)
vlákno reagovat

pavel (anonym)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

a co muzete cekat bohata namyslena rodina suleju ktera si mysli ze si muze na chudci spoluobcany vse dovolit je mi znich zle . Ono to neni jen vse o penezich ale vysvetlujte to nekomu kdo nevi co snimi
16.3. (8 dnů)
vlákno reagovat

Stefan (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Tak aby bylo jasno, podáváme udání, že petr nemá na, na tu pristavbu stavební povolení, takže se teď budete divit, zdar.
13.3. (11 dnů)
vlákno reagovat

stefan (anonym)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

takze havlickojic budete platit protoze natu vasi hnusnou primitivni zebrackou kucu tu vasi zpackanou pristavbu nemate povoleni tedy petr takze udani jeuz na mestskem uradu s pozdravy sulejojic
13.3. (11 dnů)
vlákno reagovat

Stefan (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Kradeni nafty finasi?
13.3. (11 dnů)
vlákno reagovat

Smolík Pacholík (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Čtyři bývalí spolužáci se sejdou po 20 letech u piva. Po třetím kousku jeden z nich odkráčí na toaletu a zbylí tři se začnou bavit o svých synech. První povídá: "Já jsem děsně hrdý na svého syna! Studoval totiž v Americe Economy and Business, po škole dostal výborné místo ve skvělé zahraniční firmě a nakonec se vyšplhal až nahoru a dnes dělá ředitele celé firmy a je tak bohatý, že svému nejlepšímu příteli koupil k narozeninám fungl nového Meďoura." Druhý na to odpovídá: "To je fakt dobrý! Ale, ani já se nemusím za svého syna stydět. Začal dělat u letecké společnosti, pak si udělal školu, stal se pilotem a dnes v té letecké společnosti vlastní většinu akcií. Svému nejlepšímu příteli prý dal k narozeninám soukromý tryskáč!" Třetí na to: "To můj syn vystudoval stavební inženýrství, začal podnikat a dnes je majitelem největší stavební firmy světa. Jen pro zajímavost, svému kamarádovi dal k narozeninám postavit vilu na Malovance!" na to si všichni tři začali gratulovat, jak šikovné syny mají, když se vrátí čtvrtý ze záchodu a zeptá se: "Proč si tu tak gratulujete?" -"Právě jsme se bavili o tom, jaké máme úspěšné syny a jak jsme na ně hrdí! A co vlastně Tvůj syn, co dělá, jak se mu daří?" "Můj syn je gay a živí se tancováním po nočních klubech" odpoví čtvrtý z kamarádů. Ostatní tři ho se sklopenýma očima začnou litovat: -"To nás mrzí, takové je zklamání!" -"Proč, kluci? Já se nemám za co stydět! Mám ho moc rád, je to hodnej, pěknej kluk a tak zle se přece jen nemá...Zrovna k posledním narozeninám dostal od svých třech milenců vilu, tryskáč a nejnovějšího Meďoura!"
7.3. (17 dnů)
vlákno reagovat

Smolík Pacholík (anonym)

Tak jsem zjistil, že jsou vedle rezidence vilového typu našeho voperního pěvce nevyjasněné majetkové poměry, které ovšem nesouvisí s anektováním parku.
6.3. (18 dnů)
vlákno reagovat

Jan (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Ano take jsem otom slyšel, prý milan nato dedeni není sám, je to tak..
..?
7.3. (17 dnů)
vlákno reagovat

petr (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

no sila blazniva sulejova beha po hluboke a vsude koho potka na potkani vytrubuje ty jeji kecy a u toho rve lide se ji smeji az se za bricho popadaji ona je uplny blazen a patri do cvokarny
7.3. (17 dnů)
vlákno reagovat

Noblesní soubor (anonym)

Bude Milan zpívat na MDŽ V HLUBOSKÉM KULTURNÍM DOMĚ?
10.3. letapáně 2018
2.3. (22 dnů)
vlákno reagovat

Jan (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Tak mají u Suleju konečně nevěstu, bohatá, hubata, zla, bezdetna, ma, na svědomí plno zničených životu, ale co dělat, deti zas nebudou je přestarla, vdova, o 30let starší než milan, ale bohatá je. Milan ji chodí vyprovazat, těšíme se na svadbu.Tak se stary sulejaci dočkali, to bude svadba,, koho pozvete za svědky, a družičky?
28.2. (24 dnů)
vlákno reagovat

Plesk třesk (anonym)

0 souhlasí, 1 nesouhlasí

svaDba nepíše se Svatba?
1.3. (23 dnů)
vlákno reagovat

Plesk třesk (anonym)

Drží operní pěvec drastické diety? nebo co způsobuje, že tak moc hubne?
že by nemoc či starost?
26.2. (26 dnů)
vlákno reagovat

Plesk třesk (anonym)

že by chtěl zhubnout do obleku ženicha? kdy má termín?
1.3. (23 dnů)
vlákno reagovat

Kuliferda s kuliferdkou (anonym)

Dnes jsem potkal Milana a měl kuklu, že mu koukali jen oči. jako "džihádista" či extremista na demonstraci. ale chápu byl velký mráz.
25.2. (27 dnů)
vlákno reagovat

Michal Šlajer zv. Sušenka (anonym)

ty Ukrajince si poslal ty?
24.2. (28 dnů)
vlákno reagovat

Alena (anonym)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

Přátelé, tak v pátek odpoledne opět od Suleju kravál, jako v Pralese. Nejdřív Sulej když vyjizdel s Mercedesem, začal řvát z auta asi přes silnici na Havlickojic, a když odjel tak ji začala sproste a velmi brutálně a vulgarne, řvát a nadávat Sulejova, že to slyšela snad celá ves. Strašne, ty lidi jsou opravdu schopni úplně všeho. Cely incident jsem nechtěně vyslechla, a bylo mi upřímně paní Havlickove moc lito. Starší paní, a sulejojic na ni tak vulgarne řvali, že to snad není možné, to i ve vězení mají lidé v sobě více slušnosti, než tito velice zli lidé.
25.2. (27 dnů)
vlákno reagovat

Alena (anonym)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

A jen se nebojte Havlickojic, cela ves stojí při Vas, Sulejojic tu nikdo nechce, tady tito lidé skoncili
25.2. (27 dnů)
vlákno reagovat

Karel (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Ten pozemek Sulejom zastupitelstvo nikdy neschváli, oto se já osobně postarám...!
25.2. (27 dnů)
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

  • Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.