Přejít na výpis diskuzí

Milan Sulej

OSOBNOST 15.2.2011 
520 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • elektromajk

    Tak jsem dostal před skoro rokem koroňáka. Zvládnul jsem to bez hospitalizace. Přiletěla ke mě včelka medonosná a povídala mě, když mě pustíš na svobodu splním ti přání. Tak jsem si přál uzdravení a to bez Gambrinusu a Fernetu a zhubnutí. o 6 kg Pro tentokrát virus kapituloval a to bezpodmínečně a opustil plus 6 kg dole. Zajímavost: asi 3 dni jsem cítil vodu po holení jako bezzápachovou čili jako třeba vodu



  • elektromajk

    🙂😀 Koronavirus dám si Gambrinus.

    Koronavirus, koronavirus dám si Gambrinus.

    Až to všechno vypiju, Fernetem to zaliju

    Koronavirus, koronavirus dám si Gamrinus.


    Tak snad to přečkáme všichni s co nejmenšími škodamy 😎

  • elektromajk

    Tak žhavá novinka. Internetem se šíří rychlostí blesku zpráva, že operní pěvec M S byl zákeřně bodnutej do oka. Útočníka ten čekají velký problémy. Pachatelem tohoto bezohledného útoku je ovšem jen primitivní forma života.  Následky mohli mít i smrtící následky, kdyby byl alegik. Pan Milan Sulej ovšem statečně čelil útoku a pak i následkům. Útočníkem byla včela místního včelaře. Milan pravděpodobně žalobu podávat nebude. Chovatel včel ovšem upozornil, že včela uhynula po ztrátě žihadla, to zkončilo v útrobách oka M S. Pěvec si vzpoměl na svojí drahou babičku a octoval a octoval až si oko vyléčil. Některé zprávy ovšem za útočníka označují vosu. Pěvec ovšem říká vosa včela sršen, podřízneme višeň.

  • elektromajk

    Blíží se konec roku 2018 a měli bychom bilancovat jaký byl tento rok.

    Rok to byl plný zvratů a překvapení. Změnilo se mnohé. 


    připraviji podrobnosti


    • elektromajk

      vzhledem tomu, že připravuji jiný projekt, bilancování roku 2018 nechávám na fanoušcích.

  • elektromajk

    Tak operní pěvec Milan dnes zpíval v parku, asi oslava umístění lavičky pod Lípou. Tím dokázal brilantně vyvrátil článek z Blesku vydaný na internetu letos 7.8. Mé dřívější úvahy byly namístě.


    Milane a Milane a Cesare Bůh žehnej tvému plamínku věčnému



     

  • elektromajk

    😱 1)Fil si dělá srandu, že
    si dělá srandu. 2)Tak že fil mluví pravdu,
    když lže. Fil lže, když mluví
    pravdu. Nikdy si ovšem nemůžete
    být jisti, že fil, lže a dělá si
    srandu, že právě říká pravdu. Když fil lže, vlastně
    může říkat pravdu, jelikoš si dělá srandu,
    že povídá lež. Ale nikdy si nemůžete být
    jisti, že fil lže a dělá si jen
    srandu, že mluví pravdu. A když už si myslíte, že
    jste fila prokoukli a víte, kdy lže a kdy mluví
    pravdu. Tak se to celé komlikuje a
    lžete i když mluvíte pravdu a naopak

  • rostislav
    pratele  kamaradi Dekuji Vam jak za Vase pozitivni tak i negativni  komentare a preji Vam krasne leto Vas milan sulej
  • elektromajk
    Milan Sulej dramaticky hubne. Ono teda měl bříško, tak to není na škodu. A nevypadá nemocně spíš naopak. Myslím, že se úplně rozzářil jako když je žena těhotná. Že by nějaká láska v jeho životě se vyskytla v jeho blízkosti? 



  • Copa teta, poslúchejte hušma, já vám to musím povědít. To musíte přijít hejtu u nás sedít, haby jste dobře slyšeli hušma. á náše Hančí í Milan muší sedít na stoličce.
  • Silný řetěz nemá slabí článek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit