Přejít na výpis diskuzí

Milena Steinmasslová

OSOBNOST 31.12.2006 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vše nejlepší k narozeninám
  • Asi je to má taková slabost nedělám to nicméně Milenu Staimasslovou mám rád celkově jako člověka.L.N.
  • V Křižanově komentář jo tak takhle bych si představoval svoji ženu tak Mileno poděkování L:n.
    • Mě je nyní 61 let a kdy si zase pokud budeme živí zase dáme francouzský koňak dali jsme si to před devetenácti lety v Modřanech ovšem Milenko muži prý nestárnou ovšem dovolím si poznámku tak tohle kdyby viděla moje rakouská sestra a už by nepřijela a víš proč záviděla by!
  • Milenko ano je to takový můj sen co by se stalo kdybys někdy citovala básně Jakuba Demla?Myslíš šlo by to?v rádiu nebo přímo víš ono je to tak že se k němu ani dnenes nikdo nehlásí dovolím si poznámku to "Zapomenutelé světlo"ano to je na motivy Jakuba Demla kanadská emigrentga to natočila dostala dolary nepoděkovala nedivím se já bych se zachoval stejně -špatně ve vile Demlově nejsou vítaní emigranti roku 1968-já za to nemohu!Poznámka moje sestra se v roce 1968 "Nesměla se vyučit prodavačkou"Nedá se to dnes pochopit ovšem ve vile básníka mají právu někoho vzít jiného ne!L.N.
  • Víte proč zrovna já mám rád Milenu Staimasslovu?Proto že ona je nádherná žena copak tam bychom je našli ale pozor totiž ona není "Kráva"velice si Milenky vážím!LN.
  • Tak Milenko já ti přeju abys vypadala jak teď podle mého názoru drtíš ty různé modelky a "Krávy" tak hlavu vzhůru holko a zase dál!Přeje L.N.
  • Mileno,přeji vám vše nejlepší k 60 narozeninám *14*
  • Všechno nejlepší k narozeniám.ARTUR
  • Vše nejlepší k svátku.
  • Více takových CELEBRIT. Skromný člověk a skvělá herečka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit