zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Miloš Zeman

15. 10. 2010 – OSOBNOSTI.cz

Ing. Miloš Zeman, CSc. je bývalý český premiér, ekonom, prognostik a významný porevoluční politik, který byl v roce 2013 zvolen v přímé volbě prezidentem republiky. Je podruhé ženatý a má dvě děti: z ...

zpět na Osobnost
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 starší

komentářů v diskuzi: 623

napsat komentář

specialista (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Doposavad zvládal vše a věřím,že se tak stane i až bude Miloš Zeman opět zvolen,přeji mu hodně zdraví a úspěchů.Spousta lidí si to možná neuvědomuje, ale neznám nikoho kdo by současného pana prezidenta s jeho schopnostmi,zejména inteligencí,přímočarostí a otevřeností mohl nahradit.Věřte, že lidé bez přemýšlení a pod tlakem zmanipulovaných médií ,možná zvolí někoho jiného který jim nyní z plakátů slibuje hory,doly a po volbách se stane stejně loutkou v rukou oligarchů,vlivných osob a nadnárodních korporací jako je to v USA. Važme si toho,že on se nikdy nedá zmanipulovat, jak si to mnozí jeho odpůrci přejí!!
29.9. (24 dnů)
vlákno reagovat

D.H. (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Je to rozhodně nejzajímavější prezident,co kdy byl. Určitě už nevyhraje ,ale pokud i ano,tak asi těch 5 let ani nezvládne,protože zdravotně nevypadá dobře.
28.9. (25 dnů)
vlákno reagovat

specialista (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Pravdivý příspěvek, souhlasím s Vámi pane Nepejchale.
6.9. (47 dnů)
vlákno reagovat

Radomír Nepejchal (anonym)

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

Vážený pane presidente, jinak... Miloši jsi o dvanáct roků starší, už se to vyrovnává. Můj strejda Honza Nepejchal z Kolína všechno prorokoval co příjde po něžné, blbé revoluci.. Studoval spolu s Dupčekem vysokou politickou v Praze, byl komunista, po 68 ho odstavili,dělal na náměstí cukráře, po 89 ho chtěli zpátky, odmítl.Prorokoval,že příjde malá privativace, velká privatizace,všechny podniky se rozprodají,všechno se rozkrade a nebude v České zemi žádná česká firma. Čekali jsme po revoluci lepší život jak za komoušů,ale jsme se nedočkali. Ďěláme celý život v těžkěm průmyslu, v dole, na huti, v ocelárně, v koksovně, na konstrukcích... Ta práce nebyla nikdy ohodnocena. Ve středověku byli řemeslníci placeni zlatem...Jak jsme se delili, meli jsme se dělit na Čachy,Moravu, Slezsko a Slovensko. Měli jsme nejlepši hutní,strojní a důlní průmysl. Výroba oceli, z toho bláta co nám poslali Rusi, jsme vyrobily lepří ocel než mají Švédove, máme v dolech nejlepší uhlí na světě( antracit),mame ropu, zlato, stříbro, ve zbrojním průmyslu jsme byli sedmí ve svetě, byli jsme soběstační v zemědělství,jsme dobří stavaři)postavili jsme půl Ameriky,chemici, ,doktoři,automechanici,elekronici,umělci, sportovci i politici. Poslouchal jsem dnešní zprávy, chtějí přídat na platech učitele, doktoři,zdravotní sestry ale co my??? Dělnická třída. My tady v té Česke demokratické republice pracujeme za 13 až 15 tisíc korun českých čisteho na severní Moravě. Není to ostuda... Důchod bude tak 12 až 13 tisic. Za těžkou práci bychom meli mít dřívější důchod a slušně zaplacený. Žereme prach, karciogeny,jsme vystaveni velkému žáru,jsme vystaveni v dolech a v těžkých provozech nebezpečí života... Oni si v Praze myslí ,že se sedíme za počítači. U nás je tvrdý chlebíček. Byl jsi Miloši v Havířově, byl tu Klaus i Havel.Spali na Stromovce vedle nás. Sledujeme politiku,kterou si děláte v Praze.Mohlo by to být lepší.Tvůj přívrženec i fanda. Radomír Nepejchal Z Havířova
4.9. (49 dnů)
vlákno reagovat

divák (anonym)

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

Tak by jsme se my dělníci měli na všecko vysrat ,tak na týden,to by byla náramná legrace,ať vidí a pocítí ti nahoře kde je ta moc.
8.9. (45 dnů)
vlákno reagovat

specialista (anonym)

5 souhlasí, 0 nesouhlasí

Ano paní Marcelo,zřejmě Vás vůbec nezajímá budoucnost ČR z hlediska invaze muslimáků a jejich vražedná víra a jiná nebezpečí proti kterým se prezident
Miloš Zeman staví bez ohledu na to zda bude noblesní,nebo ne.On totiž nikdy nebude korektní ke všem zvěrstvům,které jsou páchány ve jménu demokracie a to si myslím,že je správné nebo ne?
17.8.2017
vlákno reagovat

specialista (anonym)

7 souhlasí, 1 nesouhlasí

Dodatek:" myšleno tolika lidem s nečistým svědomím".
6.6.2017
vlákno reagovat

specialista (anonym)

11 souhlasí, 6 nesouhlasí

Jsem velmi rád, že je mnoho lidí,kteří mají zdravý rozum a nepodléhají různým
manipulátorům,prospěchářům a lhářům a váží si dosud nejschopnějšího prezidenta ČR, Miloše Zemana.Asi právě pro jeho svérázné jednání a vystupování,je trnem v
oku tolika lidem.
6.6.2017
vlákno reagovat

Zdeněk (anonym)

7 souhlasí, 8 nesouhlasí

Zemana jsem volil, ale to jsem ještě nevěděl jak se bude projevovat. Hulvátství ve styku s lidmi, zejména s novináři, samolibost a mstivost. Doufám že příští prezidentské volby už nevyhraje. Je to bývalý sociální demokrat, ale současné sociální demokracii škodí. Od roku 1948 ani jeden prezident nestál za mnoho. Zeman z té řady nijak nevybočuje. Snad jen tím hulvátstvím.
2.7.2017
vlákno reagovat

Marcela (anonym)

2 souhlasí, 8 nesouhlasí

A to si říkáte specialista?
12.8.2017
vlákno reagovat

kruci (anonym)

13 souhlasí, 2 nesouhlasí

Plně souhlasím
10.5.2017
vlákno reagovat

divák (anonym)

16 souhlasí, 7 nesouhlasí

Fiala dnes prohlásil ,že musíme dělat vše pro to ,aby Zeman už nebyl prezidentem.Pane prezidente ,myslím že nemusíte mít obavy,65% lidí stále stojí za Vámi!
7.5.2017
vlákno reagovat

Marcela (anonym)

4 souhlasí, 9 nesouhlasí

Já za tou ZLOU osobou nestojím.A umím se podepsat diváku.
8.5.2017
vlákno reagovat

tak proč (anonym)

9 souhlasí, 4 nesouhlasí

se prezentuješ jako anonym, osobo "Marcelo"?
9.5.2017
vlákno reagovat

Marcela (anonym)

3 souhlasí, 7 nesouhlasí

No Číňané už jdou.Potom se budete divit diváku.
20.5.2017
vlákno reagovat

divák (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Divit se budete Vy,já jsem číňan.
23.6.2017
vlákno reagovat

Marcela (anonym)

5 souhlasí, 14 nesouhlasí

PAN prezident by měl noblesu.SOUDRUH neví,co noblesa je.
5.5.2017
vlákno reagovat

Eva (anonym)

6 souhlasí, 0 nesouhlasí

Vy vůbec nevíte, o čem píšete!
11.5.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

  • Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.