zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Miloš Zeman

15. 10. 2010 – OSOBNOSTI.cz

Ing. Miloš Zeman, CSc. je bývalý český premiér, ekonom, prognostik a významný porevoluční politik, který byl v roce 2013 zvolen v přímé volbě prezidentem republiky. Je podruhé ženatý a má dvě děti: z ...

zpět na Osobnost
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 starší

komentářů v diskuzi: 678

napsat komentář

specialista (anonym)

2 souhlasí, 1 nesouhlasí

Všichni Ti co doposvad osočovali premiéra A.Babiše,že je zloděj a krade by měli být podle českých právních norem také trestně stíháni za TČ -pomluvy.Neboť dle trestního řádu existuje institut tzv. presumce neviny,kdy se na občana který nebyl ještě pravomocně odsouzen příslušným soudem, musí hledět jako na nevinného.
Kdo jej od samého začátku takto označuje ,se sám usvědčuje z podjatosti vůči jeho osobě, a že mu jde jen bezohledně o jeho odstranění z postu premiéra.
Pokud by médiím a všem křiklounům šlo skutečně o spravedlivý,nezpolitizovaný proces-nemohli by se chovat k dotyčnému,tak jak se chovají,to je jasné.
To by za chvíli mohl být každý z nás označen jako zloděj,komu bychom se nelíbili, nebo se nás chtěli zbavit a
proto to musí nejdříve potvrdit soudy.
19.1. (2 dny)
vlákno reagovat

specialista (anonym)

3 souhlasí, 3 nesouhlasí

Dnes jsem se přesvědčil,jaké kvality nabízí sněmovna v přímém přenosu.Jsou to
samí placení komedianti a tlučhubové v čele s panem Kalouskem.
16.1. (5 dnů)
vlákno reagovat

Marcela (anonym)

2 souhlasí, 5 nesouhlasí

ANO,tlučhuba a kradač dotací Bureš.To je naše směmovna.P.S.Estébák.
16.1. (5 dnů)
vlákno reagovat

vlastenec (anonym)

4 souhlasí, 4 nesouhlasí

Největší tlučhuba je pan Bureš(Babiš), kterému angažmá v bývalé stb zatím prochází. Všichni špiní Kalouska, ale on jediný nazývá věci pravými jmény a to je k ochraně demokracie moc důležité. Úkolem každé opozice je objektivní a kritické pojmenovávání faktů, ač se to někomu může líbit a nebo ne.
16.1. (5 dnů)
vlákno reagovat

Marcela (anonym)

5 souhlasí, 3 nesouhlasí

Jasně,souhlasím.
16.1. (5 dnů)
vlákno reagovat

Bibi Azalea-fans (anonym)

3 souhlasí, 2 nesouhlasí

Přeji vám ať vyhrajete!
15.1. (6 dnů)
vlákno reagovat

D.H. (anonym)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

2.kolo bude velmi napínavé,protože asi většina voličů půjde k Drahošovi a Zemanovi zůstanou hlavně ti jeho věrní.
14.1. (7 dnů)
vlákno reagovat

divák (anonym)

5 souhlasí, 5 nesouhlasí

Pan Zeman to má v kapse.A ta pokrytecká banda prašivců v čele s Horáčkem se snaží všemi podvodnými způsoby výsledky otočit.Sám Horáček to říkal že udělá vše pro to aby Zeman prezidentem nebyl.To jsou praví demokrati!Bacha na ně.Skoro 30 let to českému národu trvalo,než jim došlo že s takovou inteligentní honorací to dál nejde.A doufejme že další období to vyhraje Babiš.
13.1. (8 dnů)
vlákno reagovat

Klasik (anonym)

3 souhlasí, 2 nesouhlasí

Volba bude jasná - mezi tím, co už známe a víme, že nás to za 5 let pozvedlo ve všech směrech a pro budoucnost nás a našich dětí dává jistoty - nebo tím, co se nám snaží podbízet a za čím stojí to, co nás po listopadu 89 totálně zruinovalo - že bychom si zase začali utahovat opasky až na poslední dírku a ještě zvali k prázdnému stolu migranty???
15.1. (6 dnů)
vlákno reagovat

liška (anonym)

6 souhlasí, 4 nesouhlasí

Blahopřeji, Miloši Zemanovi k volbě prezidenta.Tak je to super.Tak to má být.A ještě něco vlastenče ty svoje debilní řeči si nechej pro sebe,nevím že by něco takového řekl Zeman.B L B E Č K U....
13.1. (8 dnů)
vlákno reagovat

vlastenec (anonym)

4 souhlasí, 3 nesouhlasí

Blb jsi ty, když nechceš vidět pravdu a neumíš si ani ověřit informace, když ti někdo poskytne jednoduchý odkaz na P.S. Překrucovat pravdu umí jenom hlupák, kterého ta pravda usvědčuje z jeho pokrytecké jednostrannosti.
14.1. (7 dnů)
vlákno reagovat

specialista (anonym)

5 souhlasí, 4 nesouhlasí

Pokud chcete mít místo prezidenta loutku,která se bude poslušně řídit pokyny EU a USA ,jež nás vedou do záhuby - tak již nevolte M.Zemana - je to na Vás.
12.1. (9 dnů)
vlákno reagovat

Marcela (anonym)

5 souhlasí, 5 nesouhlasí

Ano,soudruh Zeman nás povede do Ruska a Číny.Máte možnost se tam odstěhovat sám.
14.1. (7 dnů)
vlákno reagovat

Učitel (anonym)

6 souhlasí, 4 nesouhlasí

Kdo nectí svoji minulost, nezaslouží si budoucnost - a pokud znáte naši historii, ať se to komu líbí nebo nelíbí - vždy nám v těžkých dobách pomohl silný spojenec - Rusko. A Čína je i z pohledu západních ekonomik nejlukrativnější trh a obchodní partner - to ví v USA nebo Kanadě i ten nejmenší školáček. To, že pan prezident Zeman napravuje a buduje vztahy právě s těmito zememi je politicky neuvěřitelně taktické a prozíravé. Nebo si snad myslíte, že až se migranti spojí, dají do pohybu a začnou válcovat Evropu, že nám přicupitá na pomoc velký bratr??? Ten si tu buduje svoje základny ve vlastním zájmu - ne pro nás.
Tak volte šťastnou budoucnost - ale ne s klapkami na očích a mlhou v hlavě. Doba, kdy nás řídili dramatici a herci - kteří hráli divadlo v cizí režii - je snad naštěstí už za námi. Buďte k sobě poctiví a solidní - voliči všech ostatních prezidentských kandidátů - vždyť Vy byste klidně zvolili i čerta, jen aby hlas nešel Miloši Zemanovi, a je Vám úplně jedno, kdo to je, jaké má názory a co všechno může v budoucnu pro naši zemi pokazit - hlavně, že budete poslouchat jak loutky a opakovat to, co říká Topolánek, Kulhánek či Horáček - jejich minulost a to, co pro náš národ a zemi udělali Vám vůbec nevadí a snad si přejete, aby v tom pokračovali. Tak šťastnou ruku při volbě nového prezidenta!!!
15.1. (6 dnů)
vlákno reagovat

Marcela (anonym)

5 souhlasí, 4 nesouhlasí

Učitel?Čeho?Máte na mysli totalitu,politické vězně,krádeže a vraždy?
15.1. (6 dnů)
vlákno reagovat

D.H. (anonym)

3 souhlasí, 6 nesouhlasí

Pro Zemana může být nejvíc nebezpečný Drahoš. S tím by asi prohrál.
12.1. (9 dnů)
vlákno reagovat

vlastenec (anonym)

5 souhlasí, 7 nesouhlasí

Současný prezident kdysi prohlásil - MOJI VOLIČI JSOU DEBILNÍ
Ano, vážení voliči Miloše Zeman, sám váš velký vůdce vás z valné části považuje za debilní. Možná se domníváte, že to je jeden z prostých odporných útoků na tohoto, vámi zbožňovaného člověka, ale opak je pravdou. Dokument, který potvrzuje toto tvrzení lze najít na stránkách Poslanecké sněmovny.
Co Zeman přesně sdělil o voličích:
"Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelektů".
A co Zeman sdělil o všelidovém hlasování, referendu:
"S ohledem na debilitu voličů sdělil následující: Proto bych chtěl varovat před nekritickým spoléháním na referendum.
Současně bych však chtěl varovat před obecně rozšířenou a dalo by se říci populistickou iluzí, která vychází z názoru, že hlas lidu je hlasem božím, a že to, co nespraví parlament, spraví občané"
Vážení voliči Zemana, konečně víte, co si o vás „váš prezident“,
skutečně myslí a že jste pro něho vlastně jen stádo debilů, kterému před volbami pokrytecky chlácholí, jak je chytré a inteligentní, aby se pak mohl takticky spoléhat na jeho hlasy. Ovšem až volby skončí, budeme v jeho očích opět tím slabomyslným národem, aby on byl tím, ještě chytřejším prezidentem za to, jak nad námi vyzrál.
Nedělejme prosím ze sebe ještě větší blbce, než za jaké nás Zeman považuje a neposilujme jeho teorii o naší debilitě tím, že ho budeme volit! Bude to právě on, kdo se nám nejen vysměje, ale přestane si nás úplně vážit a víme že lidem, které nechová v úctě se pak i vykašle na jejich potřeby a zájmy. A zájmy naší republiky? Ty už dávno vyměnil za zájmy mocného východu.
12.1. (10 dnů)
vlákno reagovat

Marcela (anonym)

4 souhlasí, 7 nesouhlasí

Hezký!!!!!!!!!!!!!!!!!
12.1. (9 dnů)
vlákno reagovat

Učitel (anonym)

2 souhlasí, 4 nesouhlasí

Tak přesně Tebe měl pan prezident na mysli, když mluvil o tom, že voliči jsou deb....!!!
A to si snad myslíš, že pan Drahoš Tě pokrytecky nechlácholí když potřebuje Tvůj hlas a že po volbách bude prosazovat Tvoje zájmy??? A co si o Tobě myslí je možná mnohem horší než to, že jsi deb... Až Ti do domu nebo do sousedství ubytuje 20 Afričanů, kteří budou ležet pod stromem, zatímco Ty ráno v 5 poletíš s vyplazeným jazykem do práce a až se vrátíš, najdeš je tam zase jen s tím rozdílem, že už budou po hostině, kterou jim Ty s Tvojí rodinou zaplatíš - a ještě si budou stěžovat, že to není dost echt, protože si nemohou zasportovat na Tvém tenisovém kurtu nebo zaplavat ve Tvém bazénu. Jen tak dál pane vlastenče - budeš se divit, co tito kavárníci mají v plánu - a za podpory Tvého hlasu přímo z Tebe udělají totálního vola - a že se budou v kavárně smát, až se budou za břicha popadat - o tom nepochybuj!!! Možná, že si pak ale kavárnu přestěhují do Španělska, vedle přímořské vily pana Havla!!!
15.1. (6 dnů)
vlákno reagovat

vlastenec (anonym)

3 souhlasí, 4 nesouhlasí

Tak nevím pane učiteli, podle toho jak píšeš patříš nejen do skupiny "slaboduchých" voličů Zemana, ale připojil ses i ke skupině "užitečných idiotů", kteří jen napomáhají v šíření ruské dezinformační propagandy. Jejím hlavním cílem je vyvolávat mezi lidmi emoci strachu, aby pak nebyly schopny pravdu hledat, ani racionálně uvažovat o tom, že např. naprostá většina migrantů se o naší republiku vůbec nezajímá. Takové dezinformace jim slouží jako prostředek k relativizaci pravdy a k celospolečenské nákaze panikou a strachem, který nás mnohdy donutí činit špatná, či ukvapená rozhodnutí. Právě taková, která jdou na ruku psychologické strategii Ruska pro destabilizaci a oslabení EU, jež mu brání v obnovení bývalého mocenského i ekonomického vlivu a dalšímu teritoriálním rozmachu. Putin si dobře uvědomuje, že naše demokracie je stále křehká, takže pokud si nedáme pozor na lživé informace podněcující nenávist a strach, můžeme se pod vlivem umělých hrozeb špatně rozhodnout např. v případě chystaného obecného referenda o vystoupení z EU nebo, tak jak se to stalo v Anglii...ta má ale na rozdíl od nás silného spojence v USA. A prezident?...nedělej ze sebe učitele, když ani neznáš jeho zákonné pravomoce. Žádný Zeman nemá kompetence k tomu zastavit migraci, když Evropa nebude jednotná, stejně tak jako Drahoš nemůže mít jakýkoliv vliv na příchod uprchlíků. Přestaňte už prosím šířit takové zastrašující nesmysly, které hrají do karet Kremlu.
16.1. (6 dnů)
vlákno reagovat

specialista (anonym)

7 souhlasí, 4 nesouhlasí

Porážkou prezidenta M.Zemana,a vydáním A.Babiše budou mít opět " zelenou " naši podivně zvolení nepoctiví poslanci z pidistraniček,svázaní s korupčníky a mafiány,parazitující neziskovky fin.dotovaný ze zahraničí,vítači uprchlíků,a další podvodníci a gauneři.Proto všichni tito chytrolíni teď řvou a házejí na oba státníky co nejvíce špíny -lidé konečně už prozřete.
11.1. (10 dnů)
vlákno reagovat

Marcela (anonym)

1 souhlasí, 4 nesouhlasí

Ano, prozřete a nevolte estébáka a komunistu.NE ANO!
12.1. (9 dnů)
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

  • Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.