Přejít na výpis diskuzí

Miloslav Mejzlík

OSOBNOST 10.2.2007 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přání

    Milý Miloslave
    Přání k narozeninám hlavně přání dobrému zdraví,štěstí. *4* *4* *4* *4* *4*
  • pyk

    Hlavně je to krásnej chlap

    ...o tom nemusíme diskutovat... *14*
  • Kriminálka

    Mejzlík mě neskutečně irituje v VKVčkách, na druhou stranu Kriminálkou si to u mně trochu vyžehlil.)
  • nejlepší dabing

    Jeho dabing Jacka O'Neilla alias R.D.Andersona je naprosto nej! SG forever
    • Re: nejlepší dabing

      O Neilla dabuje skvelo, velmi sa mi Jack paci a naviac ma vynikajuceho dablera, ktory sa k nemu perfektne hodi, R. A. Anderson je vo svojej ulohe perfektny a Mejzlik sa mi k nemu hodi
      • Re: Re: nejlepší dabing

        pomylila som sa R. D. Anderson a nie R. A. Anderson sorry
  • Homosexuál??

    Nedávno jsem v nějakém časopise četla o jeho trampotách s jeho "orientací". POTŠˇILO mě, že ji považuje za problém, protože tím skutečně JE. Naše zvrácená společnost už je schopna akceptovat jako "normální, přijatelné, dobré, neškodné" cokoli a je opravdu jen otázkou času, kdy budou takto hájeni i pedofilové a vrazi!! Mají úplně stejná práva!! Jedna přitahuje stejné pohlaví, někoho jiného děti a někdo prostřě potřebuje odreagovat se násilím na nevinné. Však máme demokracii, musíme přece respektovat jejich "svobodu osobnosti"! ALE M.M. ve své dřív možná "přijatelé" orientaci vidí problém. Správně!! HS není nemoc, není to dědičné, není to přípustné,.. - o NIC víc než brutální násilí. Ignorování svrchovaných zákonů nezruší jejich platnost ani následky jejich porušování. ALE "moderní" lidstvo si to naivně myslí a řítí se do záhuby (a diví se důsledkům vlastní svévole). EXISTUJE pomoc s tímto problémem a JE nutné nazývat ho tak!! Zjistěte si PRAVDU v Příručce pro používání života!! *9*
    • Problémy s homosexualitou, jako pan Apoštol, mají obvykle lidé s disfunkcí v erotické oblasti. Normálnímu chlapovi je to fuk a přeje všem plného života, jaký si sám užívá. Nejlepší uvedl nakonec, abychom PRAVDU hledali v příručkách. To bude trouba...
    • Re: Homosexuál??

      Včara v noci v clubu Termix očivididně svoji orientaci jako problém neviděl, ba naopak to dosti rozjížděl... *3*
  • Více o Miloslavu Mejzlíkovi

    Nějaké bláznivé fanynky udělaly mistru Mejzlíkovi webové stránky, jestli se chcete dovědět o něm něco více, tak www.terpsichore.wz.cz. Lépe řečeno jeho web existoval už dávno, na jiné adrese a ten životopis jak jsem si všiml je pouhopouhou kopií z toho webu, takže pan uživatel blazkovicz nebo kdo se pod to podepsal nepokrytě kopíruje... ale nic ve zlym...dneska je to asi normální. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit