Přejít na výpis diskuzí

Miluše Šplechtová

OSOBNOST 28.12.2008 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať růže na cestu sypou se Ti,ať každé přání splní se Ti,ať Tvé srdce má lásku. To Ti přeji k Tvému dnešnímu svátku. Pepíno. *3*
  • Mila Milusko.
    Musim Ti uz konecne napsat.Nevim, jestli si me jeste pamatujes.
    Chodila jsem s Tebou na konzervu a tenkrat jsme velice kamaradily. Ja jsem houslistka a odstehovala jsem se do Danska uz pred revoluci.V 84tem roce.Hraju, jezdim po svete, mam dve deti, a ucim na vysoke skole.
    Znali me vsichni pod Libalkou.A velky pruserar.
    Moje adresa je : duomodus@stofanet.dk
    Prosim ,ozvi se.
    Marta LIbalova
  • v TOP Star Vám to moc slušelo. Co udělají kilíčka.Výrazné omlazení.Smekám. opička
  • Milá paní Šplechtová,
    byli jsme s dcerkou včera na Vašem představení Sněhová královna a rádi bychom Vám tímto smekli velikou poklonu. Takhle krásně pojmout a dětem přiblížit těžkého Andersena je opravdu prima. Představení bylo úžasné, až se tajil dech. Vaše postava Sněhové královny neměla chybu. Veliký dík za to, že děláte i divadlo pro děti. Moc moc Vám fandíme, jen tak dál.
    Děkujeme Lenka s Petrem a Leničkou Vávrovi z Prahy 9
  • Dobrý den paní Šplechtová,
    bohužel se na Vás nemůžu jít podívat do divadla, ale v cestách domů Vás vidět můžu. Ihned jak se Vás v tomto seriálu viděla,věděla jsem, že Vám ta role sedla a užíváte se jí. Myslím si, že jste vynikající,excelentní herečka a zasloužila by jste si více rolí. Hodně mě mrzí, že Vás odtrhli od pana Švehlíka. Já doufám, že Vás uvidím v cestách nadále a možná i více. Moc Vám fandím, jste úžasná!!! *3* *14*
  • Poděkování

    Vážená paní, v sobotu 9. dubna jsem na představení ve Stavovském divadle pochopil, o čem je divadlo, když ho hrají lidé, kteří to doopravdy umí. Byla jste dokonalá. Nechci se tím dotknout vašich kolegů, byl to koncert. Nevím, jak jste atmosféru cítili vy na jevišti, ale v hledišti, když padla opona, dýchal jen málokdo. Děkuji vám z celého srdce za ten fantastický zážitek.
    Jedlička Jan, Praha 11
  • Sluha dvou pánů

    Dobrý den, moc se mi líbila hra Sluha dvou pánů.... Moc jsem se na zasmála. *1* *1* Myslím, že jste to zahrála bravůrně *3*
  • Sněhová králivna

    Vážená paní Šplechtová,
    v sobotu jsme byli na představení Sněhová královna, bylo to překrásné a seděli jsme v první řadě, tak bylo vidět, jak jste si roli užívala. Bylo to excelentní, moc Vám fandíme, jste úžasná.
    Kdyby bylo možné nám poslat foto s podpisem, měli bychom moc velkou radost.
    Alena Hanzlová a vnuk Tadeáš
    Ctěnická 695/13, Praha 9 190 00 *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit