Přejít na výpis diskuzí

Miranda Kerr

OSOBNOST 26.3.2007 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jé, to je cute, jak tu vidím svůj příspěvek z minulýho roku :D Všechno nej, Mirando i letos!! *14* *14* *14*
  • Hezká modelka a hlavně ( nevím proč ) mi přijde v obličeji hrozně sympatická :)
  • Miranda se vsem libi je to hezka holka.I jako modelka.Ale musim řict že jo flynn se ji vubec nepodoba:[
  • Vše nej
  • Všechno nejlepší k 31.narozeninám! *3* Přeji hodně štěstí,zdraví,lásky,úspěchů a radosti ze synka Flynna *4* Doufám, že to pořádně oslavíte! *5* *2* *1* Máme tě rádi, Mirando *14* *4*
  • narcissa.malfoy15
    Happy 31th Birthday,Miranda Kerr! ♥
    https://www.youtube.com/watch?v=bymgEpDSWfQ
    Opravdu vše nej,nej,nej do života.Souhlasím s ostatními ona je dokonalá.Zbožnuji Mirandu *3* *14* Tak ještě jednou vše nejlepší k jejím narozeninám.Doufám že bude mít báječný den a hodně štěstí.We love you,Miri.
  • Vše nej! *2*
  • Ona je supeeeeeeeeeeerr!!!!!!:-) *2* ona je za prve krasna sympaticka a hodna miluju ji ja jsem taky hodna jmenuju se Syra a fakt chci bit jako ona.
  • Mám ji moc ráda, je to podle mě nejsympatičtější modelka jakou znám :)
  • Vite jaka je to blba blboñka.Kvuli ni nehral v piratech z karibiku 4 sakra.To ne podvadí ho zakazala mu hrat v piratech z karibiku,a maj syna flynna.chudak Flynn jeho rodiče se roshazí za všechno muže tamna matka Orlando nemuže za nic.Semzvědava jak budou žit kdyš Flynnovi bude 28 rozvedení nerozvedení?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit