Přejít na výpis diskuzí

Mireille Mathieu

OSOBNOST 31.12.2006 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mireille jako mistrem z mistru vybrouseny diamant, co do krasy tak i hlasu. Jen tak dale, za vsechny,ktere svym hlasem tesite.
  • Mireille je krásná žena,moc se mi líbí její písničky jako Akropolis Adieu a mnoho dalších. Mám její dva výběry. Přeji jí mnoho zdraví a pohody. Vlastik
  • Škoda,že jsem Tě nepoznal dřív. Nejen, že se mi líbíš, máš jeden z nejkrásnějších hlasů, byl bych Ti rád dělal impresaria.
  • Naše MM

    Mireille, Váš nástup na hudební scénu byl ohromující a Váš výstup do hvězdné popularity nemá obdoby.Zpěv, který nám předvádíte ohromil miliony posluchačů, které jste si zaslouženě získala. Děkujeme
    Jste vzorem pro všechny.
  • Božská

    Rád bych se tady zeptal zda je možné sehnat foto s autogramem Mireille moje matka ji přímo miluje již se mi podařilo sehnat pár nahrávek a dvd
    • Re: Božská

      Několik fotek s podpisem mám.Jednu bych mohl věnovat.Mám rovněž asi 90 DVD a spoustu CD.
      Pavel

      smipa@volny.cz

      htt p://pavlos2.skyrock.com/volny.cz
  • Zlaty slavik z Avignonu

    Chudé ,droboučké děvčátko dokázalo nemožné.Jeji hlas je překrásný a jen málo dokonalých pěveckých es se dočkalo takových ovaci.Jeji prosté , ale krásné oblékání,decentní vystupovaní je jen odrazem jejiho citu a vytříbenosti.
    Přeji mimi hodně dalsich krásných písní.22.7.46-22.7.51
    • Re: Zlaty slavik z Avignonu

      Zde na tomto odkazu http://pavlos2.skyrock.com/ je cca 30 záznamů z televizních pořadů.Jinak Mireille bude mít turné v roce 2010 v Německu a Rakousku,lístky jsou již v prodeji.

      Pavel
      • Re: Re: Zlaty slavik z Avignonu

        Moc rád bych ji viděl. Netušíte kde?
        Děkuji Říha

        PS představte si: mám u rodičů její
        desku co tu kdysi vyšla a vlivem nejrůznějších okolností jsem ji ještě
        neslyšel...
    • Re: Zlaty slavik z Avignonu

      Krásně a jednoduše napsáno, vše vystihuje tuto zpěvacku.Ja jeji piseň La Vente de La Nuit
      /nočni vitr/ poslouchám po situaci, kde byla značná psychická zátež.Tato lyrická píseň,kde čeká zamilovaná dívka na svého namořníka mě značně psychicky podporuje.Navic MM umocňuje očima,rukou silu lásky v teto lyricke písni. hasič
  • Text písně "Mille Colombe"

    Reaguji na dotaz ohledně textu této písně - pokud umíte anglicky, tak na YouTube je ta písnička s anglickým textem: http://www.youtube.com/watch?v=HQMbWYXkHbY

    Jinak Vám ji mohu přeložit...
    • Re: Text písně

      Ahoj, nezbytně potřebuji vědět, jak se jmenuje název řeckého tance, který tančil Řek Zorba. Sirtaki to sice je, ale má to i jiný název, který byl v textu písně Mathieu a u nás ji nazpívala Judita Čeřovská. Prosím, odpověz! Díky, Hans *3*
    • Re: Text písně

      Ahoj, nezbytně potřebuji vědět, jak se jmenuje název řeckého tance, který tančil Řek Zorba. Sirtaki to sice je, ale má to i jiný název, který byl v textu písně Matieu a u nás ji nazpívala Judita Čeřovská. Prosím, odpověz! Díky, Hans *3*
  • DVD a CD Mireille

    Ahojte, mám bohatú zbierku o mojej obľúbenej speváčke Mireille Mathieu, vyše 645 piesní v rôznych jazykoch (37 hodín hudby), všetkov mp3 vo výbornej kvalite, mnohé z vzácnych LP a EP. K tomu vlastním aj rôzne dokumenty o tejto speváčke, napr.
    (1967) Wenn der weiss Flieder: Germany
    (1967) Voila-voila: France
    (1967) Soviet TV (New Years Eve)
    (1967) 4 Etoiles: France
    (1970) Dadumpa: Italy
    (1972) Numero un... Mireille Mathieu
    (1974) Domino: France
    (1974) Taratata: France
    (1974) Top a Mireille Mathieu
    (1975) Fais-mois danser (A la place des Arts): Montreal - Canada

    ......je toho oveľa oveľa viac.
    Ak by sa niekto rád podelil o túto vzácnu zbierku, píšte na mireille@post.sk. Prajem pekný deň.
    • Re: DVD a CD Mireille

      Dobrý den,
      moje máma hrozně měla resp. má ráda pisničky od Mireille Mathieu, dřív je hrávávala i naše rádia a tak když bude mít letos 55-tiny napadlo mě že se pokusím sehnat nějaké CD-čko a narazil jsem při hledání na Váš příspěvek a proto se Vás chci zeptat zda by bylo možné získat 2 CD od této francouské zpěvačky, nebo dokonce jestli by nešlo sestavit DVOJ-CD největších hitů. Podrobnosti bychom dohodli, předem díky a přeji hezký den. A.K.
      • Re: Re: DVD a CD Mireille

        Dobrý den!
        Mám bohatou sbírku skoro všech CD od Mireille Mathieu a asi 70 DVD z televizních pořadů, včetně konzertů.

        Pavel
    • Re: DVD a CD Mireille

      Velmi rada spoznam fanusikov Mireille Mathieu. Kludne mi piste na mireille@post.sk Tesim sa. Andrea:)
    • Re: DVD a CD Mireille

      Ahoj. Jsem dlouholetý odbivovatel této vynikající zpěvačky. Mám také Lp, CD a konečně i její první DVD. jestli budeš mít zájem o dopisování, výměnu písní apod. budu rád.
  • DVD a CD Mireille

    Ahojte, mám bohatú zbierku o mojej obľúbenej speváčke Mireille Mathieu, vyše 645 piesní v rôznych jazykoch (37 hodín hudby), všetkov mp3 vo výbornej kvalite, mnohé z vzácnych LP a EP. K tomu vlastním aj rôzne dokumenty o tejto speváčke, napr.
    (1967) Wenn der weiss Flieder: Germany
    (1967) Voila-voila: France
    (1967) Soviet TV (New Years Eve)
    (1967) 4 Etoiles: France
    (1970) Dadumpa: Italy
    (1972) Numero un... Mireille Mathieu
    (1974) Domino: France
    (1974) Taratata: France
    (1974) Top a Mireille Mathieu
    (1975) Fais-mois danser (A la place des Arts): Montreal - Canada

    ......je toho oveľa oveľa viac.
    Ak by sa niekto rád podelil o túto vzácnu zbierku, píšte na mireille@post.sk. Prajem pekný deň.
  • Mille Colombes

    Zdravím Mirejku,moc se mi od ní líbí písen Mille Colombes,kterou prý u nás měla zpívat Hana Hegerová,ale já jsem to česky,natož francouzsky,předtím,než jsem si koupil její CD-Son Grand Numero Best Of,nikdy neslyšel a tuze by mě zajímalo,o čem v písni Mille Colombes vlastně zpívá. *10*
    • Re: Mille Colombes

      Pokud umíte anglicky, tak tady na YouTube je ta písnička s anglickým textem: http://www.youtube.com/watch?v=HQMb WYXkHbY

      Jinak Vám ji mohu přeložit...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit