Přejít na výpis diskuzí

Monika Poslušná

OSOBNOST 22.5.2008 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Monika Marešová je smutný případ. Roz***aná kdekdym, živící se v podřadných pořadech ještě podřadnějších televizních stanic. Každý den dvě děti na krku a oči přitisknuté k stránkám bulváru, kde si Leoš užívá s o generaci mladšíma holkama. Prostě život s věčným cejchem Marešovy totálně odkopnuté holky- čtyřicátnice. Ale Monika je hezký jméno.
  • Moniko,
    preji ti hodne stesti a lasky, ale budeš muset na sobě trochu makat. Jelikož prácovat v 38 letech a tak, no budeš toho hodně dohánet. Hlavne si najdi normal partnera, vybiras si same blby. Mela bys sahnout uplne jinam. Drzim palce. Treba Ti to jednou dojde...
  • monika

    Ahojky Moniko ja bych se ti chtěla omluvit za to jak jsem se vnucovala a tak .chtěla jsem ti říct že ti přeji jen samé štesti a aby jsi na mě už nebyla naštvana .měj se hezky a jsi skvělá holka.Adéla
  • monika

    ahojky mončo taky ti držim palce at se ti daří. *4*
  • Držím palečky

    Asi je tady pár lidiček hloupých. Tady neni napsáno CELEBRITY, ale OSOBNOSTI. A i když p. Monika není žádná celebrita,určitě je to velká osobnost. A soukromí má narušené jako málo která celebrita. Nevím jak někdo muže říkat nikdy, nebo dokonce psát že p.Monika vidí jen peníze, když sám neví jak by se zachová ve stejný situaci. Takže až někdo bude ve stejné situacii jako paní Monika může radit. Já jen držím palečky aby se splnily p.Monice její přání a vše dopadlo dobře!!! A těchto spekulantů a prudce inteligentích lidí si vůbec nevšímala
  • drž se

    Mony seš nádhrená ženská,určitě si najdeš stokrat lepšího chlapa,než je Leoš.Vždyť on si tě ani nezaslouží.Držím palce *4*
  • jana

    Mončo, drž se! Jsi krásná a skvělá ženská a ten debil Leoš neví o co přichází,kvůli šlapce
  • PODPORA

    Ahoj Moniko, moc mě mrzí, že i přes všechnu snahu Vám to nevydrželo, nic si nevyčítej, myslím, žes pro vztah udělala maximum...Drž se!
  • Ahoj Moniko

    Ahoj Moniko, pokud bys chtěla, můžeš se ozvat. Martin 737970502. Drž se, já můžu jen držet palce.
  • ...

    Peníze jí k němu asi netáhnou, byla s nim ještě když měl holou prdel, takže tím to asi nebude... *3* Jo asi přehlíží jeho nevěry, ale člověk co miluje dokaže odpustit a zvlášť když jsou v tom děti...Někteří lidi to hold nepochopí..... *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit