Přejít na výpis diskuzí

Monika Povýšilová

OSOBNOST 30.3.2011 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jajjj monika stale počuvam tvoje pesničky a myslim že su super dufam že budeš dalej spievat lebo maš vynimočny hlas ...... *3*
  • Galisa
    aHOJ mONI. Moc jsem ti fandila. Byla jsi úžasná. Jsem taky z Olomouce. Pa
  • Monča je dobrá zpěvačka, a mrzí mě že vypadla tak brzo.Myslela jsem že se dostane do top 3. *14*
  • mismis

    Naštvaná!!!!!

    Taky mě moc mrzí že Monča vypadla, zpívala úžasně. Jsou tam i jiní kteří umí zpívat dobře třeba Alžby ,ale jako myslím si že neměla vypadnout ,protože třeba Sel nezpívala moc dobře.Ale držím jí palce aby se jí se zpěvem dařilo. *4*
  • nnn

    Vypadla moje favoritka *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* nechápu to proč vypadla *10* *10* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* už mi tam zbývá jen Alžběta Kolečkářová a Martin Harich *1* *1*
  • nej

    Moc me mrzi ze Monca vypadla,zpivala uplne nadherne!!!Pro me nejlepsi zpevacka z tohoto rocniku,nemela vypadnout...
    • Re: nej

      Ona Monika vypadla? (promiň te já jsem te´d Superstar nesledovala) *9*
      • Re: Re: nej

        Ano,bohužel jsem vypadla ale nelámejte si hlavu, s povoláním zpevačka teprve začínám a ne končím jsem ráda že o mně píšete hezké věci děkuji za podporu a hlasy můžete si semnou psát na karaoketexty.cz a najít si mne pod Monika-P jiná přezdívka mi nešla papa a ještě jednou moc děkuji
        • Až na to, že nejsi MonikaNajít ji můžete na FB - superstar Monika Povýšilová. Toto je její používaná Fan page na kterou chodí celkem pravidelně.
      • mismis

        Re: Re: nej

        jj vypadla a je to dooooost velká škoda *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit