Přejít na výpis diskuzí

Monika Šramlová

OSOBNOST 31.12.2006 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • npostup
  • Ad: Kritika Moniky

    No je fakt že ty její "taneční kreace" byly dost zvláštní ale jako zpěvačka na to že vypadla jako první nebyla nejhorší (srovnej s Noskovou ta už má desku a její výkony hlavně první kolo finále nebo záverečný koncert v Sazka Aréně prostě trapas) a je i hezká.
  • Názor ti skutečně nikdo nevezme

    Názor ti skutečně nikdo nevezme, ale brát ho vážně také nikdo nemusí ! Supergirl podívej se do zrcadla až se ráno rozední ! Kdyby ti to slušelo aspoň z jedné tisíciny jako Monice, to bys mohla být na sebe hrdá ! Hovořit o tvým zpěvu Supergirl to je házení perel sviním ! To je termínus technicus abys tomu rozuměla ! Pápá !
  • Anti-zpěvačka

    Monja je úplně vypatlaná pizda, která má ty nejúchylnější pohyby který sem kdy viděla a taky má dost vadný a trapný kecy... Tenhle názor mně nikdo nevezme!!!
  • monika je skvela

    moniko škoda že si vypadla rychle ale už delaš cedečko? budeš mit určite i koncerty to vim na % procent objeviš se určite i v televizi rad se kouknu šeš moc krasna holka čau simon
  • Pisnicky

    Ahoj Moniko, rad bych Ti nabidnul 3 pisnicky vcetne docela peknych aranzma. V minulosti jsem pracoval na pisnickach, ktere mj. vydala I. Bartosova na svem CD (Jses muj den, Jsem to ja v predstavach, Nevolej). Pokud budes mit zajem, ozvi se mi prosim na dusan.patroch@volny.cz a napis mi adresu, kam Ti mohu CD s pisnickami poslat. Diky, Dusan Patroch, mobil: 776 013 571
  • Monika je skvela

    dobre odpoledne musim vam opravdu neco rict ze sem moc na Monu pisna Monika je suuuper papa Moni ahoj Kači. :o)
  • Škoda

    Moniko, čekala jsem od Tebe upřímně řečeno víc. Nehledě na to, že poslední píseň jsi zpívala falešně, přesto bych Tě ráda viděla v dalších dílech superstár. Fakt škoda.
  • nemyslim si, ze je to krava, ale myslim(doufam), ze nepostoupi.
  • Monika je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Fakt nechápu ty chudáky na fóru Superstar, který tam píšou jaká je to kráva, když jí vůbec neznají.Podle mě je Monika skvělá zpěvačka i bezva osobnost. PS:Já na finálový koncerty nepojedu, ale budu držet Monje palce u televize!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit