Přejít na výpis diskuzí

Na Li

OSOBNOST 19.9.2014 
2 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PaníNali doufám že mě vaši čínští představitelé nenechají zavřít jako Hradní Kancelář alkoholika důchodce MIloše Zemana.
    Koza mě mečí chce k capovi,ale místní zemědělci mají jen velké rozlohy neb jsou spolčení s nějakou politickou stranou ,takže capa ani nemají .Nemám ani auto neb jak říkám volal jsem že mě to sere že mě lidi dluží peníze a udělali ze mě teroristu výbuchu auta téj Kvitové co jí nadělíl už KLaus auto,taže totalitní systém je i v české republice,nepochopili a nechápou jen plno otázek ty vaše čínské zmetky komjuterou jsou jen množství slov zmetků,kteří fízlují lidi aniž by něco chápali,jsou to gauneři advokáti státního zastupitelství soudnictví at už Volek nebo Juřenová stejná sorta lumpů jako Tomša praktiky jako u vás v číně metody k příznání co ani člověk neudělal tak si vám svítí celou noc doočí hluk benzin plynu aut do cel,tak ničí lid a lkoholici snobů ve Vizovicích jezdili opilí městem auty anic jim neudělali ,jeto pakáž .
    Děvče třicet dva let a tak bohatá nejsi ,aby jsi se vyvalovala v nacistickém švýcarsku ,mohu ti doporučit lázně Trenčanské Teplice a tenisové kurty u Vláda Mečjara seriozní člověk ,ktory nikomu neublížil,alu mu ubližovali novináři i mnozí advokáti ,jeto člověk co udržuje slovensko Slovenskem bez cizích vlivů anglije amerikanismu,v nihž se shlédli mnozí hlupáci hudby umění podnikání snicotností reklam tenistka gymnásia je opravdu trapné hýření na bilbourdy,lesy nejsou nekonečné jak jimi plýtváte na výrobu čínské=ho papíru a zničili jste krajinu obří přehradou i těžbou nerostů přílišně spěcháté jako blbí vy čínani a pak se ničí svět idiotismem karet plastu s penězi lehkozbohatlíků a mobilní telefony žvanění.
    Hlavně zkuste ale vaše tělo dát do rukou lázní Trenčanské Teplice a pocítíte ulevu.
    Nejlepší auta jsou Fiaty,nejsou z asije jako Marcedesy nabubřelých Němců jako Kvitová kteří hýří navše jiné než na lidi okázalostí a pompézností Audi BMV nabubřelost fašistů Německa v hnusu jejich spotřeby aut .
    Italové mají krasu vkusu vevšem a mnohotvárnost plodin pěstují i rýži,nejen olivi nádhera Sicilie Calabrie mnoha knížectví Itálie a je tam jistě i nějaká mafie ,ale ve Slavičíně dokázali zrušit Zbrojovku továrnu která vyráběla jen zbraně a bolševici si tam libovali v důležitosti jako v číně.
    Italové dokázali mnoho dovest tam i sochu Panny Marie azrušit hnus mnoha bran i zbořit hnusné budovy komunismu a je tam mnoho užitečných firem ,neb oni nedokázali vyrobit ani kolo s devítikolečkem převodu s hliníkovým rámem,natož ráfky nakola z hliníku.
    Co se týká těch pravidel tenisu tak elektronicky budete prodlužovat lajny hřiště soupeřky Kvitové v Australiji,neb hraje jako když šlape zelí a pak překypuje zhrnce pálené hlíny jehož výrobu znali Na MOravě dříve nežli včíně a měli lepší vkus v kvalitě barev i zdobení,vy asijati z číny nemáte vkus pro detaily a výběr barev jako naše tradice výrobců hrnků a hrníčků z hlíny a porcelánu,jste moc velký národ spěcháte a flákáte to miniaturami a dáváte jen nějaké hliněné vojsko za příklad umu ,ale jeto blbost čínských císařů blbá jako čínská zed´
    S pozdravem
    Antonín Brachtl Hrádek na Vlárské dráze 10 Morava
  • Paní Na Li v australiji asi budou muset změnit pravidla tenisu pro Qwitovou že její soupeřka bude mít delší polovinu hřiště,kvůli Kwitové mě zavřeli jako v číně kvůli svobodě slova že jsem půjčil peníze a lidé mě je nevrátili,ale stát dělá jen obdiv Kwitové .Cela jako pro psy špína všude asi to viděli na exkursi v Tibetu ti čeští policajti jak trestat lidi co nepijí alkohol a nekradou a jen si brání své práva.
    Doufám že jste výhru v tenisu nedala všuchnu těm pacholkům v číně,ale že máte už svůj záměr .
    Snad nepřestoupíte na katolickou víru ti hodně klečí v kostelích a jeto takové divadlo,neb politici lidové strany jsou stejní lumpy jako ostatní,prachy a luxus.
    Sklízím seno z ráhen ručně i odvážím na televizi se nedívu internet nemám doma ani nic takové jako zábavu asijského druhu elektroniku PC a voloviny .

    S pozdravem a zajedte si do termálních lázní na Slovensko to Vám určitě pomůže máte nato peníze a nevyrábějte tolik výrobků v černé barvě.

    Antonín Brachtl Morava

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit