Přejít na výpis diskuzí

Naděžda Kavalírová

OSOBNOST 16.9.2008 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokřivenost dnešní doby jasně ukazuje výrok této ženy k ocenění Stepana Bandery ukrajinským prezidentem. "Zaplaťpánbůh za to, že učinil ten krok"
    Doporučuji shlédnout polský film Volyň (2016).
    https://www.csfd.cz/film/434921-volyn/prehled/
  • Nechápu jak mohla paní Kavalírová pracovat jako úřednice,ještě k tomu na Národním výboru, když byla tak nespolehlivá.Myslím,že s tím odbojem u ni to nebylo tak přesvędčivé. Jinak se jim také říkalo stodoloví partyzáni.ze8
  • teď jsem napsal příspěvek, ale nepřečtl jsem si žádný další. teď ano. mrzí mne, že jsem se tak snažil. už mi za to nestojíte.
  • poslouchal jsem váš projev na sjezdu ods. prosím, porovnejte si váš projev a vaše skoro stejně nenávistné výroky jako používali "ti vaši komunisti". že se od nich moc nelišíte satřuji ve vaší výzvě, aby ods byla silná v boji s komunisty, ne přesvědčivá. i váš argument o zločinnosti komunismu počtem objetí mne moc nepřesvědčilo v kontetu s vietnamem, kuvajtem, irákem, afgánistánem, libyí, bude irán? zjistěte si, kolik měl vojenských základen náš mírumilovný systém a kolik jich mělo sssr v době, na které zamrzlo vaše chápání komunismu. politická moc byla to nejvyšší, čeho mohli ambiciózní, vůdčí nebo mocichtíví jedinci dosáhnout. za takovou kategorii/hodnotu se bojuje bezohledně a krvavě, slovy ods "padni komu padni" tj. slánští nebo horákové. ta nejvyšší kategorie/hodnota v tomto režimu jsou peníze. myslíte, že v tomto režimu bylo kvůli prachům zabito míň lidí-podnikatelů-politiků, než tady v padesátých letech.
    byl jsem členem kan-u. vím, co je být v nelibosti. ale todle, co je tady teď mne vedlo k objevení marxistické filosofii jako velice racionelní a zevrubné analýzy současné formy kapitelismu. doporučuji vám vřele trochu zavnímat současnost a aspoň nemluvit veřejně tak hloupatě nenávistně jako to dělali "ti vaši komunisti".
  • Kavalírová jseš samozvaná předsedkyně Ty krávo jedna chcípni. *16*
  • pernes

    Pěkný den,
    děkuji za Váš boj proti panu Pernesovi. I dnes noviny přinesly další jeho skandál s plagiátorstvím. Prosím vydržte to a sesaďte ho. Děkujeme Rozkovi
  • Benderovci

    Překvapuje mne Vaše pochvalné uznání ocenění zásluh velitele ukrajinské armády Bendery které dostal od ještě prezidenta Ukrajiny Juščenka. No je to HRDINA asi proto, že bojoval proti RA.Slovenští odbojáři se proti tomuto ocenění ohradili a vy coby předsedkyně konfederace to schvalujete. Nejsem ještě dementní abych pochopil proč asi. Mám 77 let a v době hajdrychiády byli oby mojí rodiče v koncentračních táborech v podmínkách o kterých Vy nemáte ani potuchy. Jako dítě jsem pobýval na Slovensku u starých rodičů a dobře si pamatuji na zvěrstva které benderovci napáchali. Je mi Vás lítřo a myslím si, že by se vůbec nic nestalo kdyby jste ustoupila do ústraní a užívala si svého jistě dost vysokého důchodu kčemuž Vám přeji hodně štěstí a zdraví. Jarda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit