Přejít na výpis diskuzí

Neymar da Silva Santos Júnior

OSOBNOST 8.5.2012 
235 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neymar is a best player in the world !!
  • Ahoj. Nevíte za koho momentálně Neymar hraje? ;) ;)
    • Děláš si srndu. Hraje pořád za FC Barcelonu
    • Do roku 2020 za FC Barcelona (č.11), hraje taky v Brazilské reprezentaci (momentálně na olympiádě v rodné Brazílii)- č.10 *3*
      • Nemůžeš vědět, do kdy tam bude hrát. Třeba to bude déle, než myslíš.
        PS:v Riu získal zlato
  • neymar je fakt super ,je krásny a sympatický. Dáva nádherné góly . Ja mam aj jeho dres a vždy keď hrá barca tak si ho oblečiem . Strašne moooc by som sa s nim chcela stretnúť a asi sa mi to aj podari lebo cez leto asi idem na zápas . Chcela by som jeho šiltovku a kopačky .
    I LOVE NEYMAR *14* *14* *14* *14* *14*
    • Love you Neymar
    • Tak na tom jsem stejně. Na zápas asi nepůjdu, ale v létě letím do Španělska
  • Neymar je nejhezčí na celym světě. Umí přihrávat na nádherný góly, někdy je i dá. Kdyby nebyl v Barceloně, nebyla by tam, kde teď(1. místo v lize, finále španělského poháru...)
    • eheh, kvůli Neymarovi to není :D je to jejich spolupráce, to že ses do něj zabouchla je hezké, ale taky se trošku podívej jak hraje, ano má skvělé kličky,triky a hraje úžasně ale díky němu není na první příčce barcelona, ona tam vždy byla je to nejlepší tým sám o sobě s nejlepšími hráči a messi se suárezem to nádherně doplňují. Forca Barca
  • Setkal se někdo s Neymarem? ♥♥
  • hi neymar you are beutyful i love yo much <3333 :*** :) you are best fotball pleyer in world :) :******* <3
  • Neymar je hezkej škoda že nemá nějakou holku nebo má?Já nevim *15*
  • neymar jr toje aspon zabyjak
  • Neymar je krásnej a hrozně dobrej ve fotbale.Můj kamarád byl minulý rok v Barceloně ve Španělsku *3* .Byl se tam kouknout na trénink FCBarcelony a viděl tam Neymíka *14* .Hrozně svému kamarádovi závidím *1* .
  • kdyžtak Neymar syna nema jeto jeho bracha :)
    • a ty se ještě opovažuješ mít jeho jméno v přezdívce?
    • Neymar syna má Daviho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *3*
    • No to teda má jmenuje se Davi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit