zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Niall Horan

9. 3. 2011 – OSOBNOSTI.cz

Niall James Horan jako jediný z kapely pochází z Irska z města Mullingar. Jeho matka je Maury Gallagher a otec Bobby Horan. Jeho dvojče se narodilo mrtvé, kromě toho má jednoho staršího bratra Grega ...

zpět na Osobnost
novější 1 ... 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 starší

komentářů v diskuzi: 947

napsat komentář

viky (anonym)

2 souhlasí, 4 nesouhlasí

jó teď ještě odejde Harryn!!!!§
21.4.2015
vlákno reagovat

NJR (anonym)

1 souhlasí, 3 nesouhlasí

Fakt?Supr zpráva :) *3*
2.5.2015
vlákno reagovat

Pheez (anonym)

8 souhlasí, 1 nesouhlasí

To mě udivuje... Vy haters... Vy všichni. Neznáte je, ale přesto je soudíte... Nebo spíše jen závidíte. Co máte z jejich utrpení? Co budete mít z toho, když se rozpadnou? Nic. Tak nechápu tady ty vaše negativvní komentáře. Ok, každý má jinej názor. Ale co takhle se jim přestat starat do života? Jsou to jen lidi! Jako my všichni. Jejich věc, jestli jdou teplý nebo ne. Jejich věc s kým chodí atd. Nám do toho nic není. Nedivím se, že Zayn chce být normální kluk. Když vás novináři sledují na každém koku, jen aby uživili rodinu a dostali bonusy. Taky by mi to lezlo krkem. Nechte je žít! Jsou to jen lidi!
24.5.2015
vlákno reagovat

Narry osobnosti.cz

5 souhlasí, 3 nesouhlasí

Harry neodejde!! *3*
24.5.2015
vlákno reagovat

lulu (anonym)

8 souhlasí, 2 nesouhlasí

Myslete si co chcete ale maji dobre pisnicky
13.4.2015
vlákno reagovat

viki (anonym)

1 souhlasí, 7 nesouhlasí

dobrej pokus o vtip
19.4.2015
vlákno reagovat

Klára (anonym)

2 souhlasí, 8 nesouhlasí

Asi tak no *1*
20.4.2015
vlákno reagovat

newim (anonym)

3 souhlasí, 1 nesouhlasí

nialla přitahuje johnny deep se koukněte nialla přitahuje johnny deep
12.4.2015
vlákno reagovat

one directionerka (anonym)

1 souhlasí, 3 nesouhlasí

hele holky co myslíte jako jsou to gayové když tady je stránka:one direction jací muži se jim líbí? *3*
3.4.2015
vlákno reagovat

NJR (anonym)

3 souhlasí, 3 nesouhlasí

Já bych řekla,že určitě.Konečně nějaký důkaz a kdo nevěří ať se podívá na ty stránky *5* *15*
6.4.2015
vlákno reagovat

Directionerka~Niallerka (anonym)

7 souhlasí, 3 nesouhlasí

Neni ga#
6.4.2015
vlákno reagovat

love1DCZ (anonym)

8 souhlasí, 0 nesouhlasí

Nejsou Gayové *3* *3*
To je můj názor.
12.4.2015
vlákno reagovat

Niall and Terri (anonym)

4 souhlasí, 1 nesouhlasí

Já se taky bojím. Snad se to nestane. Dršte palce se mnou a věřte v to že budou 4ever spolu jako kapela.
2.4.2015
vlákno reagovat

NJR (anonym)

2 souhlasí, 12 nesouhlasí

Nemějte strach.Chvíli to potrvá,ale kdo si počká ten se dočká.Oni se časem rozpadnou *15* *15* *15* *15* *2* *2* *2* *1* *1* *1* *1* *3* *3* *3*
3.4.2015
vlákno reagovat

NJR (anonym)

2 souhlasí, 16 nesouhlasí

JOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TO JE SKVĚLÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ!!!!Slyšela jsem o tom už hodně fám ale konečně je to pravda.A že se na to Zayn chce vybodnout to je známý už delší dobu.Konečně bude pokoj *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *2* *2* *2* *2* *2*
27.3.2015
vlákno reagovat

Pheez (anonym)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

Bože! Nechápu, co máte z toho, že odešel... Jeden moudrý muž jednou řekl: „Nenávidíte mě? Fajn. Aspoň vím, že nejsem vašemu srdci lhostejný."
24.5.2015
vlákno reagovat

directioner (anonym)

5 souhlasí, 1 nesouhlasí

hele holky kapela se asi rozpadne a to jsem mněla jset na koncert a na co Zayn už tam nebude jsem v depresi
26.3.2015
vlákno reagovat

Niall Horan 4ever!! (inkognito)

7 souhlasí, 0 nesouhlasí

Holky nevím jestli to už některé víte ..ale podle všeho co jsem slyšela tak to vypadá že nás naši kluci postupně začínají opouštět a vypadá to asi na rozpad skupiny..je to hrozné nedokážu ten pocit napsat ani říci slovy..já si myslím že to pravda není ale bojím se..co když se to opravdu stane..co si o tom myslíte vy? je to konec nebo ne? opravdu mě moc váš názor zajímá.. *9*
25.3.2015
vlákno reagovat

Narry osobnosti.cz

8 souhlasí, 1 nesouhlasí

Hlavně klid ,kluci jasně řekli ,že pokračují dál!!Bude i páté cd .:))No jednou se to určitě stane ,to je bohužel uděl těchto skupin,ale ne hned tet !!Taky je miluji a doufám, že Harryho a Niallka budu mít možnost milovat a sledovat jejich užasný koncerty a poslouchat je ještě hodně dlouho♥
27.3.2015
vlákno reagovat

Aňulka (anonym)

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

Já nevím. Může se stát cokoli. Ale bylo by dobrý ,kdyby se Zayn vrátil. Jako pětici je zná přece celý svět.:-)
30.3.2015
vlákno reagovat

veve (anonym)

1 souhlasí, 3 nesouhlasí

jo víš že kamarádka tě i miluje a má furt halucinace že tě vidí všude? *2*
21.3.2015
vlákno reagovat

Directionerka~Niallerka (inkognito)

5 souhlasí, 2 nesouhlasí

Hodne stesti niallku i love you
17.3.2015
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.