Přejít na výpis diskuzí

Nicholas Rogers

OSOBNOST 31.12.2006 
474 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No ahojte ludia po tak dlhej dobe. Už sme to hľadanie asi vzdali :D Ja určite áno :D
  • Tak jsem na internetu po delší době hledala Nickovu aktuální podobu, ale zatím nic nového není, ale zato jsem našla článek o hercích z Fantaghiro (možná jste ho už četli) o tom, jak vypadají i něco z jejich soukromého života a o Nickovi se tam píše, má dceru a ne syna, takže nevím, ale spíš asi bude mít syna, protože vždycky se víc psalo o synovi než o dceři.

    https://www.partymenu.eu/news/188-fantaghiro-ako-sa-zmenili-hrdinovia-z-rozpravky
  • Koukněte se na instagramový profil jednoho fotografa. Jsou tam Nickovy snímky do časopisu focené na Islandě :-) Ale bohužel se nejedná o nic aktuálního. Jsou to opět devadesátky....:/

    Nevím, jestli to už zde nebylo. Jestli jo, tak pardon ;-)

    https://www.instagram.com/bartvanleeuwenphotography/ *5*
    • Díky Olív, jsi hodná, že jsi to sem poslala. Tyhle fotky jsem ještě neviděla, jsou moc hezký. Z roku 1993, takže 24 let starý.:-)
  • Podle mě si změnil jméno ;-)
    • Tak to jsi trefila! *3* *4* Má pseudonym (Rob Catan), ale nenajdete ho na žádných soc. sítích, on v tomhle ,,nejede". *5* Pod tímto pseudonymem má vlastní značku jeho vlastních produktů jen pro velmi velmi úzkou skupinu odběratelů a to jen v Austrálii!!! *3* Přeji hezký den. T. *4*
        • ????????????????????????????????????????????? huso co to je za prispevek?????????????????????
    • Aj to je mozne. Mozno ma dokonca vlastny ucet na FB instagrame alebo twittery ale meno ma uplne ine.
  • To nevím, ale vysoký je fakt dost. Nick prý měří asi 190 cm a brácha asi moc pozadu nebude. *4*
    • a oba maj fakt dlouhy klaaaady drahe damy!!!!
  • Nevím, jestli to bude někoho zajímat, ale mám doma Timovo album Not worth waiting for a uprostřed bookletu je vyfocený Tim na dřevěném, kolečkovém křesle a je tam poznámka, že to vyfotil Nick. *4* Přišlo mi to docela hezký, tak to sem píšu. *3*
    • daisy devce a vis ze nas to fakt nezajima...? me jejich nanicovaty zivutky opravdu opravdu nezajimaji... ani jeden z nich tu nema jmeno..
    • Jee to je fakt pekne :)
  • Když už jsem se zmínila o Timovi, tak mi taky přijde zvláštní, že se o Nickovi nezmínil v žádném rozhovoru, určitě se ho lidi na Nicka musí ptát, pár interview s Timem jsem viděla a je divný, že se třeba nepodřeknul nebo aspoň nenaznačil, co Nick dělá nebo jak se má. Je to škoda no.
    • me to teda zvlastni nepripada... *1* asi se ten jeho brachanec nechce chlubit brachancem teplousem co si kdysi a mozna jeste ted pravidelne nechava protahovat ritni otvor poradnou klaadou a kdovi mozna zrovinka od svyho brachance... *1*
    • Mozno mu sam povedal nech o nom nic nespomina. Asi si to nezela :(
  • O Nickovi zatím moc zpráv není, ale za zmínku určitě stojí jeho bratr Tim Rogers alias zpěvák Jack Ladder, který se mi moc líbí a jeho hudba je taky pěkná, viz např. song To keep and to be kept z jeho nejnovějšího alba Playmates, které vydal v roce 2015. Já myslím, že je dost talentovaný a šikovný, nevím, jak moc je známý v Evropě, ale v Austrálii asi určitě, i v Americe. Viděla jsem i několik interview s ním a vypadá to, že je hodný a klidný, vyzařuje z něj takový příjemný klid a pohoda.
    https://www.youtube.com/watch?v=GHHxjaRUeZs
    • Ano mas pravdu. Vyzera byt taky pokojny clovek :) videla som a pocula par jeho pesniciek. Tie su tiez take kludnejsie a zaujimave. Inac by ma zaujimalo kolko meria. Vyzera byt este vyssi ako Nick :D
  • prosím pekne, vie niekto kde stiahnuť film s Nickom "Laura non ce"?
    • holka a nechtela bys sis stahnout radej jeho kuzicku z onech mist????????
    • Tak to nevím, dřív byl přístupný, sama jsem ho viděla, ale teď jsem ho nenašla.
      • daisy,ďakujem za odpoveď.a tento mesiac sa mi úplne náhodou,no asi zázrakom podarilo to dvd z netu objednať takže som nadšená.
  • ja neviem baby...akosi ma chyta pesimizmus...furt hladam na google,zadavam vsetko mozne aj nemozne a stale nist :( ja myslim ze Nicka uz nikdy neuvidime.A aj ked bude nejake info o nom(co pochybujem)myslim ze to bude len nejaky odkaz alebo pozdrav, ale on sa uz na verejnosti asi nikdy neukaze :( inak by to bol urobil davno.(alebo sa tak strasne zmenil ze ho nikto nedokaze spoznat-uz ma napada aj taka alternativa co je ale ciste zufalstvo =D =D =( asi tolko ze nam ostava len posledna moznost...ako sme si mohli vsimnut napr v Piratoch ze Johnny Depp je jeho presna kopia.Tak si len mozme predstavovat ze Nicholas vyzera nejak tak ako v dnesnej dobe on =D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit