Přejít na výpis diskuzí

Nicholas Winton

OSOBNOST 3.10.2008 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Deset nacistů.
  • Kéž by bylo takových lidí víc. Přeji p. Wintonovi lehké spočinutí. Rodině upřímnou soustrast. Nikdy by se na něj nemělo zapomenout. Bohužel u nás se jeho kvality nenosí.
    Sbohem sire.
  • Nechápu proč někteří lidé ho nenávidí, vždyť zrovna PAN Nicholas Winton byl opravdu člověk na svém místě. Udělal opravdu obrovské gesto pro celou Českou republiku a jenom z vlastní vůle. Udělal pro nás něco co dělat nemusel. Proč ho někteří Kr*t*ni *16* odsuzují co jim udělal fakt nechápu. Ale já mu jsem vděčná ,nemusím mu být vděčná protože nikdo z mé rodiny nebyl žid , ale Nicholas Winton je pro mě opravdový vzor a HRDINA a proto si myslím že je to ten nejlepší člověk na světě. Sláva PANU Nicholasi Wintonovi za jeho ochotu a dobrý skutek. Hlavně ať mu pánbůh žehná.
  • odpočívej v pokoji *13*
  • Skutečný a Největší hrdina....R.I.P ...Bude navždy v našich srdcích *13*
  • Devět nacistů.
  • Falesny zidovsky mytus.Stejne jako vsechno okolo. 669 nebo otocit sestku na 666 a lide hlupaci se modli k tomuhle. 6 milionu udajnych zavrazdenych zidu,6 udajnych vyhlazovacich taboru ,600000 zidu vedl Mojzis z Egypta, 612 zidovskych prikazani.V Bibli ve Zjeveni Janovo jsme varovani pred Synagogou Satana kde se pise o zidech v souvislosti ,ze lzou a ze je to spolek satanuv.Biblicka bestie ktera je tam zminena pod 666 do toho taktez zapada.6 zidovskych korporaci vlastni 96 procent svetovych medii.Tudiz lidstvo je pod zidovskou medialni kontrolou. Hvezda Davidova skryva v sobe cislici 666 ( 6 vrcholu,6 trojuhelniku ,6 stranny hexagon) Dale Jezis Kristus rika zidovskym vudcum : vy jste vaseho syna otce dabla a jeho ukoly budete plniti .On byl vrah od pocatku a nestal v pravde protoze v nem neni zadne pravdy .Kdyz rekne lez mluvi za sebe nebot je lhar a otec lzi....... A mohl bych pokracovat dale.
    • Byl jste v Osvětimi? Pro vás by to měla být povinná cesta. *16* *16* *16* *16* *12* *12* *12*
    • To nevíte, že jste se právě dopustil trestného činu popírání holokaustu? *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • Neuvěřitelný člověk. To co dokázal.
  • To, co udělal je... ne, pro to vážně neexistují slova :)Musí to být fakt hodnej člověk a odvážnej. Tohle je opravdový hrdina. Ne nějakej vůl, co se, s prominutím, ožere, zdroguje a zazpívá pár not (viz Justina Bobrová). Škoda, že většina lidí stejně starých jako jsem já (14) považuje za hrdinu Biebera a Malej Cirkus. Doufám, že je to přejde... za pár let :)
  • Pan Winton je největší frajer na světě, kdybych chtěl mít jednou tátu, protože jsem vyrostl bez táty, tak bych chtěl jeho, lepšího člověka jen tak nenajdete.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit