Přejít na výpis diskuzí

Nick Roux

OSOBNOST 3.2.2012 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nahodou (Alex) je hezkel a ze mu Juls sahla na svaly..... to se s Mou vyresilo!!!!! *14* *4* *3* *4* *1*
  • Holka ty máš dost :D
  • Jéé sorry neodpísala som... No tak ideme na to.. 5. deň- to natáčali takže som bola iba v štúdiu sa nanho pozerat ale aj tak aspon ze som ho videla... =DD no ale akt...zlatýý ježííš nemozem uverit... *14* *14* *14* *14* *14*
  • videla som ho aj nazivo ked sme boli v LA..BOLO TO HNED 3 DEN ....som bola na nakupoch a normalne sa so mnou cvakol....a ja sa ho potom pytam ci mi da svoje cislo,e-mail-adresu a adresu a on ze jasne...no a ked sme sa uz asi hodinku rozpravali medzi tym sme zasli k nejakej fontane ci co to bolo a uplni kamoši z nás... no a on ze mi ukaze dom ak chcem....aj ja ze !!!super,jasne budem moc rada!!! samozrejme po anglicky a nasledovalo objatie *15* *15* tak a ako sme isli peso tak sme sa rozpravali lebo od jeho domu do hotela to bolo asi 1 km tak sme sa prechadzali a som sa ho pytala take ze ci ma frajerku a take blbosti a on ze *1* *1* *1* !!nie nemam!! a ja taka stastna ale samozrejme som to nedala na sebe vidiet..no a to som mala plno tasiek vsak v ruke... a uplne MILY ze Ja ti to podrzim tak sme isli zaniest do hotela tasky a isli sme sa este prechadzat a potom sme isli na pizzu. Samozrejme netrvalo to len jeden den... vecer povedal ze na druhy den po mna pride ze pojdeme niekde a ja ze !!jasne(clear) *3* *3* *3* !! Tak sme isli do kina, na pizzu a ku nemu domov. Jeho sestra tiez super s tou som tiez kamoska a kazdy den si volame. No a mama ze kde furt lietam *5* *5* *5* a ja kludna ze som bola von... tak ale dnes musim ist dopisem to zajtra ide sem sestra *16* *16* *16* *16* *16* *16* tak zajtra *16* *16* *16* *16*
  • Ja ho proste milujeeeeeemmm!!!! *14* *14* *14* *14* uplne uzasny chalan!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Je to kluk kterého nenávydím hral v lemonde mouth jak v té tělocvičně jak mu ta holka skoušelá jakou má sílu a tim pádem se to dost dotklo te hezké hnědošky a je mi ji opravdu líto moc *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit