Přejít na výpis diskuzí

Nikola Říhová

OSOBNOST 17.11.2008 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CHybí tady Vyprávěj.Tam hrála Sandru.(Vyprávěj 2 serie,2 díl,DDR).
  • ales.marcan.5
    rad bych chtel videt *12* *11* *15* *15* si dobra herečka škoda žesi skončila v ulici tam si chrala pipinu
    • Ehm .... ** Pepinu ( tuhle věc ti prostě opravit musim... jiný chyby mi jsou ukradený ) pokud o mně chceš nějaký aktuální zprávy, tak dej like na mojí fanpage ;) https://www.facebook.com/pepiiina
  • ssdd

    Já s nikolou chodim a je to moje nej nej LOVE
    • Re: ssdd

      a jak se prosimtebe menujes ty chytrej ja s tebou nechodim!!!!!!!
  • O Nikolce

    Kdo bude urážet Nikču dostane do držky.Je to moje nejlepší kámoška,chodíme spolu do třídy a ven tak se klidněte.Kdo Nikče nadává tak jde vidět jak jí závidí její hereckou kariéru!Chcete vědět její číslo tak tady za posledních čtrnáct dní nesmym najít jedinou urážku!Jasný??Papa AbInQa *13* *4*
    • Re: O Nikolce

      Hele už nechte Nikču bejt!! Je to moe nejlepší kámoška a nikdo jí nebude urážet !! *3*
    • od pepiny

      Díky sabí že ses mě zastala nenávidim když mě někdo kritizuje jo a kdo nevěří že sem to psala fakt já pepina tak moje icq je: 558859948 můj email: NikytaRihovka@email.cz a facebook: Nikyta Říhová
  • harante.

    Ahoj hele přestaň si vymejšlet,protože Nikolu vůbec neznáš. já jí znám, a já s ní kamarádim, a já jsem nejlepší kamarádka, a jsme skoro jako ségry, i Nikola to řiká :) takže machry machry si strč třeba do pr... *3* Tak čau..
    *3*
    • Re: harante.

      Sabča je opravdu moje kamarádka ze školy ve zlonicích a i když nevím kdo tohle psal tak jako segry sme s klarou tatarkovou takže jesli to psala ona tak ji ujišťuju že sabinka je opravdu moje kamarádka *3*
  • příšerka

    je příšerná!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: příšerka

      To ty taky
  • Nicolka je nejlepší

    Nicolka je super, je s ní strašná sranda!!! Bestová holka!!! *14*
  • hhhh

    ahoj Nikol mam te moc rada.Myslim v kamaradstvi.Si fajn holka a rada bych te poznala mosobne prosim odepis mi na e-mail vodickova.simca@seznam.czahoooooooooj tvoje simca. *1*
  • jjannissekk

    haha

    Neznááááááám...Kdo to vůbec je??V čem hrála?? *7*
    • patrik_pce

      Re: haha

      hraje v serialu Ulice a hrala Jak se krodi krokodily a je moje fajn kamoška a faj se sni kamaradi
    • patrik_pce

      Re: haha

      hreje v ulici a v jak se krodi krokodili proste je moje kamoška fajna
      • zuziicekk

        Re: Re: haha

        Hele uklidni se jo a nauč se psát pořádně, když už chceš někoho kritizovat!!!! Jako třeba píšes spamatuj se, ale je to vzpamatuj se. Tak že se hoď do klidu. JASNÝ
  • patrik_pce

    UPOZORNĚNI

    Na mojem profilu mam 15 let nee mi je 12 jsem z Prahy ne z ostravy ten profil mi dělala moje o 2 roky mlatči sestra a ta tomu neroztumi ale ja si to přeměnim sice nevym kdy ale přeměnim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit