Přejít na výpis diskuzí

Nikol Švantnerová

OSOBNOST 3.4.2015 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nej!
  • nepříjemný obličej....vypadá starší a nic příjemně ženského v ní nevidím....znám hezčí holky kolem sebe..téhle by si člověk na ulici všiml jen pro tu výšku....soutěže miss jsou o ničem...vemou pár holek které si myslí že jsou hezké ale všem tvrdí že platily za ošklivky a přihlásila je rodina *4* *1* potom řeknou něco ušlechtilého třeba o míru ,někdy se pokusí o předem nacvičený vtip,předvedou většinou nic moc plavky a šaty . Navíc mi přijdou že jsou si podobné....naposled vynikala ta s krátkým účesem....no v zahraničí je to přehlídka zubařsko- plastického umění pšíšerné.... *1* ale o to víc si člověk považuje přirozené krásy
    *14*
  • Nikol, proboha, nikdy ne menšího chlapa než jste Vy, nikdy nikdy nikdy, to si pište za ucho! Totiž malí chlapíci trpí tzv. Napoleonským syndromem. Podívejte se na internet, co to znamená, mohla by jste si užít peklo, protože menší chlapík než žena si potřebuje stále svůj komplex méněcennosti nějakým způsobem dorovnávat, nic víc, nic míň. A věřte Nikol, že vím o čem píši. H.
  • Vážená paní Švantnerová,

    chtěla byste se vyjádřit k situaci na Miss World, kdy se snaží čínský režim zamezit kanadské Miss Anastasii Lin v účasti ve finále Miss Word.

    Více o tom naleznete zde: http://www.epochtimes.cz/2015111523034/Cina-se-snazi-zamezit-kanadske-Miss-Anastasii-Lin-ve-vstupu-do-finale-Miss-World.html

    Děkuji

    Milan Kajínek - Epoch Times ČR
  • postava hezká, obličej ošklivý
  • Taky se mi nelíbí :( Tak třeba se mi líbily č.5 č.8 a č.10 a nakonec nevyhrály :( Jak jsem už psal za éry Zapletala a Miss ČR to bylo daleko lepší, než teď po dlouhé době té Bakalo-Maláčové :( Ať licenci na tuto soutěž dostane zase někdo normální a né porotci s perverzním vkusem... Sorry... Můj názor :( *10* *1* *9* *13* *16* *16*
    • pětka to vyhrála!
  • jako jo taky sem ji moc nefandila ale vemme vpotaz je velice zajímavá ale je to takový že se nejde rozhodnout zda je hezká či není.
  • Této dívce jsme zrovna nefandila. Přišla mi taková namyšlená, že si o sobě moc myslí :)) Taková ta městská kravička..
  • fandila jsem tedy číslu 4. ale tak není špatná ale fakt jsem to nemyslela že vyhraje.
  • Na můj vkus je na ženu v bocích málo vyvinutá ,téměř chlapecká...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit