zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Nora Fridrichová

15. 12. 2008 – OSOBNOSTI.cz

Nora Fridrichová se narodila v Pardubích. Vystudovala žurnalistiku na Univerzitě Karlově, poté získala magisterský titul v oboru lidských práv na London University v Anglii. Od roku 1998 působí v ...

zpět na Osobnost

komentářů v diskuzi: 18

napsat komentář

Jarda (anonym)

0 souhlasí, 6 nesouhlasí

Málokdo má ve veřejnoprávní televizi takové oprávnění být jako Paní Nora Frydrychová. Děláte svoji práci skvěle.
Děkuji Vám za ní.
8.3.2016
vlákno reagovat

Gabra (anonym)

Ráda bych popřála panu Zárubovi k narozeninám (taky lvice 13.8.) hodně zdraví, štěstí, pohody, radosti z rodiny.....splnění všech snů. Mějte se všichni krásně!!!!!
18.8.2015
vlákno reagovat

páv (anonym)

6 souhlasí, 1 nesouhlasí

Paní Fridrichová,vadí vám jak se prezident vyjádřil o Pussy.Ale vůbec vám nevadilo ,že souložily v muzeu a ještě ve vysokém stupni těhotenství.Tak jak je nazvat kur.y....Je vidět jak jste v ČT objektivní.. *1* *1*
18.1.2015
vlákno reagovat

Miloš Vystrčil (anonym)

12 souhlasí, 2 nesouhlasí

Tahle paní nemá ve veřejnoprávní televizi co dělat.
19.1.2014
vlákno reagovat

miroslav (anonym)

0 souhlasí, 7 nesouhlasí

jste sexi nevahal bych ani minutu
17.2.2013
vlákno reagovat

miroslav (anonym)

1 souhlasí, 7 nesouhlasí

pani Noro moc vam to slusi jste kocka
17.2.2013
vlákno reagovat

Ludmila (anonym)

0 souhlasí, 3 nesouhlasí

Vážená paní Noro,
mám velkou radost, že máte holčičku. Přeji Vám i Vašemu partnerovi, aby se stala vaší šťastnou hvězdou.
10.4.2012
vlákno reagovat

zdeněk (anonym)

1 souhlasí, 12 nesouhlasí

Ještě bych Vám chtěl poděkovat za pořad 168, je to pořad který se líbí, hlavně jeho kvalita je perfektní díky Vám. *3*
23.11.2011
vlákno reagovat

zdeněk (anonym)

0 souhlasí, 6 nesouhlasí

Dobrý večer paní NORO, chtěl bych se Vás zeptat, nezaslechl jsem pořádně zprávu, že jste obdržela nějakou cenu společně s Klausem. Nemohu se dopátrat nikde jaká cena to byla? Doufám jen že vy jste dostala cenu oslavnou a Klaus ostudnou!!! *16*
23.11.2011
vlákno reagovat

Milan vašíček (anonym)

V pondělní 168 jste představila dva občany Teplic kteří potřebují bydlet. Mám volný 3+1 v Proseticích. Můj telefon je 608982110. MV.
30.9.2011
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.