zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Nora Fridrichová

15. 12. 2008 – OSOBNOSTI.cz

Nora Fridrichová se narodila v Pardubích. Vystudovala žurnalistiku na Univerzitě Karlově, poté získala magisterský titul v oboru lidských práv na London University v Anglii. Od roku 1998 působí v ...

zpět na Osobnost

komentářů v diskuzi: 18

napsat komentář

eroticaicos osobnosti.cz

0 souhlasí, 5 nesouhlasí

Dnes

má svátek,tato televizní publicistická legenda
8.7.2011
vlákno reagovat

Panelák (anonym)

7 souhlasí, 3 nesouhlasí

Honem zostudit ČSSD

Dnes v 168 hod.jste předvedli,jak novináři manipulují s veřejností.Honem taky levici ukázat,jako podvodníky když už to prasklo na Bendu a spol z ODS,a těch je mraky.Předveďte své třeba soukromí,rozvody a sviňárničky z novinářské branže,kolik kdo bere za ovlivňování lidí a pod.Do třeba Vondráčkové se navážet umíte,ale Vaše špína je tabu,chudáci!!
29.5.2011
vlákno reagovat

v.mikeš (anonym)

3 souhlasí, 9 nesouhlasí

pozdrav paní Noře Fri.

Náhodou Vám moc fandím,děláte ten pořad moc velmi dobře a nedejte se odradit od negativních reakcí lidí,co Vám nepřejí.Mít tu moc dal bych Vám mnohem více prostoru pro Váš pořad.venca, Tanvald
27.3.2011
vlákno reagovat

Panelák (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Re: pozdrav paní Noře Fri.

Trochu soudnosti na všechny strany by neškodilo,pane,nenechte se ovlivnit a mějte svoji hlavu!
29.5.2011
vlákno reagovat

Ing. Jan Mahďák (anonym)

17 souhlasí, 14 nesouhlasí

Pořad na ČT2 dne 1.2. cca ve 13:45 hodin.

Vážená madam,dovoluji si Vám sdělit,že od jisté doby jsem přestal sledovat Váš pořad "168 hodin".Důvodem bylo to,že jsem zjistil,že ve svých příspěvcích zaujímáte vyloženě pravicové postoje a hodnocení stavu zejména naší politické scény.Podle mého názoru jako redaktorka veřejnoprávní TV by jste se měla tohoto způsobu moderování vyvarovat.
S pozdravem a s přáním hezkého dne se sluncem v duši
Ing. Jan Mahďák
PS:Mám několik rodinných příslušníků,spolužáků a přátel v USA.Tam když Vás někdo pozve na večeři tak Vám poskytne drink a potom se jde do restaurace!Podle mě jste neuvedla správnou informaci.To Vaše tvrzení snad platí pro západní země Evropy!
1.2.2011
vlákno reagovat

Morava (anonym)

6 souhlasí, 10 nesouhlasí

Re: Pořad na ČT2 dne 1.2. cca ve 13:45 hodin.

Vážený pane Inženýre, trošku slušnosti.
Děkuji *16*
15.3.2011
vlákno reagovat

Ing.Jan Mahďák (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Re: Re: Pořad na ČT2 dne 1.2. cca ve 13:45 hodin.

Vážený pane můžete mi prozradit co je na mém příspěvku neslušného?Přiznávám pouze to,že není servilní to se Vám možná nelíbí! *5*
16.5.2011
vlákno reagovat

juris osobnosti.cz

30 souhlasí, 35 nesouhlasí

moc fandim

celkem pravidelne sleduji 168 hodin,a moc se me to libi, i celkove podani.omlouvam se ze nedodrzuji pravopis.chtelo by to vic minut od ČT.drzim palce do budoucna.
21.3.2010
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.