Přejít na výpis diskuzí

Oldřich Smysl

OSOBNOST 16.4.2008 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bekowecka

    olda

    Je sqělej s Alánkem sou moji nej z All-X.Ale muckuju je fšechny.prostě bez Oldy by All-X nemělo Smysl *13* *3* *9* *14*
  • Olda je super

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Olda je super je to můj nejnejnejnejnejnejnejnejnejnejoblíbenějši zpěvák mám ho moc ráda a ráda bych se sním setkala na živo *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *8*
  • OLDA JE SKVĚLEJ NA KAŽDÝHO SE HEZKY USMÍVÁ NA MĚ SE TAKY KRÁSNĚ USMÁL
  • divanovela

    seš uplne super v divanovele
    tak na ech *3*
  • olda

    Ja bych taky chtela mluvit s Oldou osobne a taky si myslim, ze je hrozne sympatickyyy... on je nejlepsii .. a to ve vsem :)
    • revange1

      Re: olda

      jo Mluvit s oldou.. to stojí za to...:-)
    • Re: olda

      mno to máš pravdu..je super! *4*
  • Love

    z ALL X se mi nejvíc líbí OLDA s PEŤOU,jsou to moji miláčkové.jsou úúúplně nádherný *14* *14* *14* *14* škoda že nejsem starší nebo že nebydlim v Praze abych mohla jít na přímej přenos X-FAKTORU!!!!MILUJU tebe OLDO a PEŤO *14* *14* *14*
    • Re: Love

      Tak si řikám, že obdivovat někoho není nic moc zvláštního, ale psát o něm, že ho miluju je přeci jenom trochu out of way...
      Zamyslete se lidi!! Jak můžete mluvit o citech k neznámému člověku? Jak by bylo Vám, kdyby někdo mluvil takto o Vás!! *7*
  • :)))

    "Herecké umění spočívá v tom dosáhnout, aby diváci nekašlali". Nestačili se totiž ani nadechnout, když se tu najednou objevila smršť v podobě ALLX a bylo to.... no.... prostě.... ready *3* Gratuluji! (PS: Olda=sympaťák)
  • Oldáááá

    Olda je fakt mooocc v pohodě..Dá se snim mluvit...Narozdíl od Kantora...Povídání s Oldou supr...fakt nejlepšíí...Love you.. *14* *14*
    • Re: Oldáááá

      Ahojky, chtěla jsem se zeptat, tobě se poštěstilo někdy s Oldou Smyslem mluvit osobně??? Mně je totiž strašně sympatickej, nejvíc z celých All X.... *3*
  • Olda

    Olda je.........Olda. *3*
  • *14* muck *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit