Přejít na výpis diskuzí

Ondrej Kovaľ

OSOBNOST 31.12.2006 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tý jo!

    Teda mě by v životě nenapadlo, že "ten ze Želar" je jeden a ten samej herec jako "ten z Účastníků zájezdu." Je to taky chlap mnoha tváří :-)
  • Happy

    Všechno nejlepší... *1*
  • super

    ondrej je fakt sexy chlap! no proste to co tady vsichni napsali je pravda *14* *14*
  • ondrej koval

    "účastníky " sleduju velmi často na DVD...a musím přiznat , že Ondrej Koval je oproti své roli v Želarech velmi fešný chlap!:-) jinak film se mi moc líbí...je to opravdu takový oddechový, příjemně strávený čas...
  • Viděla jsem Účástníky zájezdu nejméně šestkrát a musím říct, že mě hodně zaujali..tento film byl lehce ironický, vtipný a taky trochu ze života...Ondřej v něm stvárnil přesně ten typ chlapa, která dokáže ženy fascinovat..je charismatický a v podání Ondry je to vražedná kombinace...moc se mi to líbilo..doufám, že ho co nejdřív uvidím v nějakém dalším filmu...S pozdravem Nikola
  • ach, ti Slováci ...

    Nevím, zda je to jen můj dojem, ale Slováci jsou zajímaví už když promluví ... asi je to tou slovenštinou ... každopádně Ondrej Koval mě zaujal ve filmu Účastníci zájezdu i proto, že tam hrál takového "grázla" - asi je to moc silný výraz, ale ženský (alespoň takové jako jsem já) mají takovýhle typ chlapů rádi *14* . Ondrejovi přeju hodně štěstí v jeho slibně se vyvíjející kariéře !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit