Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Semerák

OSOBNOST 31.1.2012 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle je pro všechny holky co mi tady napsali- Já vám děkuju moc za vaše ohlasy,miluju své fanoušky a rád si čtu vaše komentáře. A snad vás to potěší,ale já žádnou ,,holku´´ nemám,takže ten ,,facebook´´ je fake. Tak ještě krásnej den a u budoucího filmu Nazdááárek. *3*
    • Jessicca

      Jsi zabiják 😎

    • Sice si to psal před 2 rokama, ale i tak seš hroznej střelec❤️

    • Pockej takze ten FB kde mas na profilovke svou dceru je fake?Inak ty jdes natocit nejakej dalsej film?
    • Hele ty čuráku,máme spolu dceru a ty tady píšeš že jsi svobodnej??? Jo nejsme spolu ale hlavně že jsi se se mnou vyspal co?? Nevím holky jestli by ste chtěli kluka který měl dceru v 20,a je ulhaný jako sviň.
      Dceru už nikdy neuvidíš ,,Ondrášku´´ . SBOHEM
  • A joo dobrý bastard *1*
    • joo to je ten kterýmu jsem jednou hulila čuráka
  • Holky, tak jsem si tady přečetla co tady o něm píšete a myslím že je to fakt ubohý.... Taky se mi líbí to je pravda, ale ve filmu Bastardi byl ještě hezkej, v jeho 14 a 16 letech... Ale s make-upem.. Nedávno jsem ho viděla naživo v Šonově, a musím říct že není tak moc krásný jak tady vy píšete... Na to že mu je teprv 18, tak vypadá docela “divně„ ale může za to to, že nonstop pije pivo a hulí trávu.. A navíc je zabraný, má skoro 30-ti letou krávu, se kterou bude mít dítě....
    • Ta krva jsem já a nejsme spolu,protože já jsem romka a on je na poly rom a nechtěl být s romkou,a to že máme dítě tak to byl omyl jediného večera když jsme se spolu zhulili
  • Hele holky jo Ondra je strašně hezkej a je taky slavnej, protože hrál ve filmu Bastardi, tak ho skoro všichni znají no...Ale tohle nen jen o slávě, nějaký holky o chtějí (neříkám že všechny), ale některý holky ho prostě jn chtějí kvůli tý slávě. Já ho teda osobně neznám, chtěla bych ho moc ráda poznat, možná se to nestane, možná jo, ale nemyslim si, že by o vás některých měl zájem jen proto, že sem píšete že je slavnej a tak...Prostě sláva neni všechno...:) Jo a nic proti vám!;))
  • Je strasne hezkej prosim dejte mi jeho fb
    • Ondra semerak,na pozadí má svou dceru
  • Ten je hezkeej *1* a hodně :-)) ale jeho stejně žádná obyčejná holka nezíská, takže newm proč sem píšete takový hovadiny... Jo je super,,, je hezkej... Ale snažte se jak chcete, ale jeho nezískáte ;) *3* *3* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Je nejj prostěě nejradči sexx s ním :** *14* *14*
    • klidně,moje číslo-155
  • SEXYY!! *1* *1* Je hezkej a hodněěě
  • Já ho Miluju ze všech prostě nej jo a Anette myslím že ty taky si zrovna klesl hluboko je to prostě dobrej kluk ... víš!!! narozdíl od tebe tys bestak nedokázal nic on je herec !!!! ( Miluju Ho) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Mickey-mause
    woow tendle kluk je luxusní :D
    on je fakt fantastickeej :DDD
    • Máš pravdu je fantastickeej !!! :-* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit