Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Šikl

OSOBNOST 25.11.2008 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • verunkaa17

    Verunkaa17

    Ondra je super a především mooc hezký,a moc mu slušel oblek který měl na sobě při uvádění Zlatý Šiklak 2008 ( Ondra má dorý vkus)
    *3* *14* *14* *4*
  • podpořte mně a Ondru

    Moc moc vás všechny prosím podpořté mně a Ondru v jedné fotografické souteží na slovénsku. Zaregistrujte se na http://www.wiswap.eu/wiswap/Registr ation.aspx a potom pod amaterskou fotkou najdete odvětví portrét a tam myslím na straně 5 najde fotku s Ondrou moc mco mco vás prosím dejtě této fotce hlás.
  • bloncka

    Awojky

    awojky....neni som potom z cech ale som od vedla vas:D:D....a len chcem povedat...ze mat takeho Ondru Sikla tak som uplne happy...sak on je uplne dokonaly a krasny!!!!!!!! *14* *14* *14*
    • Re: Awojky

      Tyjo jak to tadyk čtu tak to vypadá ,že Ondra je Bůh. Ale neni to tak- jelikož člověk neni dokonaly. Ondra ma svoje chyby to se zas nemyslete ,ale z vlastních zkušenosti je hodny. Hodne lidi mi řikalo už ,že by do Ondry neřekly jak je hodny.
  • ahojky

    ahojky mese tadymoc libi onra sikl je moc super je heskej
  • ahoj

    ahoj lidi,jak se máte???mám návrh....chtělo by to více fotek sem dát,máte někdo ještě fotkx ondry? *3* *15* *15* *5* *5* *5* *5* *1* *1*
  • hlsvni fotka

    Jak vydím tak už někdo dál hlavní fotku.
  • přeposílaní zpráv

    Ahojky,
    Zprávy co tadyk napíšete a mněl by je Ondra vědět(jako poděkovaní, stížnost a tak dál....) budu se je snažít mů přeposlát.

    Hlavně doufam ,že tadyk nenajdem žádne nadávky, Ondra si to nezaslouží, je skvěly kluk. *13* A uplně normalní jako my.
    • Re: přeposílaní zpráv

      jeto pravda pozravuj ondru
  • dik

    Ahojte všichní,
    Všem moc kdo se tadyk kouka a koukl, chtěla bych všem příznivcum Ondry Šikla a celého westernového městečka Šiklův mlýn poděkovat, že jste tadyk ho navštivily.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit