Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Vejsada

OSOBNOST 20.8.2008 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spisovatel,písničkář

  • spisovatel,písničkář

  • spisovatel,písničkář

  • Michal Vejsada měl pravdu v kauze Bohemians.Miroslav Pelta vyplatil Vejsadovi 20 milionů korun za kauzu Bohemians.

  • Michal Vejsada měl pravdu v kauze Bohemians.

  • Michal Vejsada měl zřejmě pravdu v kauze Bohemians.

  • Pravá Bohemka je ta Vejsadova.

  • Způsob marketingu pana Vejsady se jeví poněkud nešťastným - svým přátelům vkládá nevyžádanou reklamu na jejich fb zdi v domnění, že tímto způsobem získá více fanoušků :). Co takhle se svých přátel nejdříve slušně zeptat? No ono je snazší a rychlejší je hned raději zablokovat, že. Očekávala jsem spíš omluvu za takové chování a ne blokaci. Ale každého volba... Ať si udělají lidé názor sami. *9* *12* *12*
    • Ještě někde mne chceš pomlouvat a nepravdivě osočovat???

      Nenapadlo by mne, že když mám "přátele" na FB, že je nezajímá, co dělám a uráží, když jim o tom napíšu :D A když to zjistím a nechci je dál tedy otravovat a tedy si je bloknu, tak děláš takové scény??? To jako vážně??? A fakt si myslíš, že nepoznám, kdo jsi, když se napíšeš jako "anonym" a píšeš úplně stejné nesmysli jako Pavla Kodejšová? Víš, čím to je? Je to jednoduché = s nikým jiným jsem takovéto nesmyslné problémy totiž neměl!!!

      A pro ostatní = takto vypadá vděk chovankyně Pasťáku, kterou jsem se snažil pár let polidštit = jak vidno, nepovedlo se...je mi líto, bohužel :-(

  • Aktualizace životopisu 03

    Tato kniha zaznamenala krátce po svém vydání tak velký úspěch, že ještě nyní (rok po jejím vydání) je stále na prvním místě jako nejprodávanější titul vydavatelství a připravuje nejen její druhé vydání, ale zpracovává se i jako filmový scénář!

    V roce 2011 připravil autor výbor svého nepublikovaného díla a to až počátkům své tvorby s názvem "Životní starožitnosti". Jak sám uvádí, je to pel-mel různých stylů a forem (od úvah a povídek až k písňovým textům). Touto knihou si dělá radost nejen autor sám, ale jak doufá, radost a zamyšlení naleznou i čtenáři...
  • Aktualizace životopisu 02

    Ondřej píše již od svého mládí a do roku 2010 publikoval hlavně na Internetu (vejsada.bloguje.cz). Několik fejetonů bylo zveřejněno v regionálním tisku a třeba i v Reader´s Digest. Řadu let je členem redakce FOLKtime, kde vycházely pravidelně jeho recenze a články o folkové muzice (podobně tak i na mnoha dalších hudebních portálech).

    "Můj první vandr" je prvotinou Ondřej Vejsady ve smyslu uceleného knižního formátu. Rozšiřuje již dříve na Internetu publikovanou úspěšnou povídku "První skutečný vandr". Pojednává o partě nadšenců, kteří se vydali na vandr na Šumavu. Po cestě zažívají různá dobrodružství i komplikace a to nejen s počasím. Nechybí zde i mírně erotická zápletka při setkání s místními děvčaty. Vše je podáno velice čtivou a humornou formou, kdy je čtenář vtáhnut do děje hned do prvních slov. Knížka by se také dala popsat jako fiktivní ironicko-satirický cestopis. Jedná se ale mnohem spíše o humoristickou novelku. Vše uvozuje použitý citát z oblíbeného filmu: "Toho svýho smutku máme všichni hodně, ale tý svý srandy máme setsakra málo!" (Ecce homo Homolka), který přesně vystihuje ducha této knihy. Jedná se o oddychové čtení pro široké vrstvy dospělých čtenářů. Ideální jako dárek pro potěšení a pobavení zároveň. Jak se i vyjádřil Michal Viewegh po přečtení rukopisu: "Podle mě jde o velice milé vyprávění..."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit