Přejít na výpis diskuzí

Osmany Laffita

OSOBNOST 11.8.2008 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamorticia

    😇😇😇😍

  • Magdalena14
    *14* *14* *14*
  • Dobrý den Osmany potřebovala bych se vás na něco zeptat mohli by jste mi dat kontakt na vás
  • Dobrý den pane Osmany Laffito, musím Vám napsat k výměně manželek. Klobouk dolů před Vámi i manželem. U Vás si navíc cením neskrývané emoce a slzy a také projev lidskosti. Na výměny se nedívám, ale tato mě dostala a navíc byla bez velkých konfliktů a myslím, že přinesla oběma stranách hodně a také divákům.
    Děkuji a přeji Vám zdraví, lásku a ať se daří v podnikání.
    Hezký den Anna
  • Sledovala so Výmenu manž. a som nadšená z Vás aj Vášho manžela. Ste milí a slušní ludia s krásnym vystupovaním a neuveriteľnou úctou, kt. sa len tak nevidí. Bolo mi cťou aspoň takto vás naživo poznať, dovtedy som o Vás len čítala a videla foto v médiách. Toto bol pre mňa zážitok a myslím,že partner vo výmene si liečil len svoje ranené ego a tich Vám závidel.Nič si z toho nerobte!!! aj k deťom ste bol na 1 s hwiezdičkou!zdravím Vás z Trenčína-mesta módy :)
  • Dobrý den pane Laffito, jsem plny obdivu pro Vás a vašeho portnera po včerejší výměně manželek. Tento pořad běžně nesleduji avšak včera jsem u televize ani nedýchal. Děkuji za zážitek. Josef
  • mam dotas na tebe Osmany
  • Pějete chválu na paní Bohdalovou. Máte můj souhlas. Jen mě velice zarazila kvalita Vámi zvolené látky - tedy materiálu, který se tak příšerně (dovolím si říct hnusně) mačká. Jinak celá její róba na filmový festival KV je krásná.
  • nika1979
    *14* *14*
  • Vážený pane Laffita, moc Vám fandím,opravdu jste na svém místě. Do Popelky byl měl být omezený věk žen.Tolik bych potřebovala Vaši radu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit