Přejít na výpis diskuzí

Otakar Černý

OSOBNOST 31.1.2009 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Černý vážim si Vás jako odborníka. Jsem o 2 roky mladš.Sledoval jsem TV pořad Retro v neděli navečer 7.12.2014. Dopustil jste se několika chyb při uvádění některých skladeb. Já jsem byl na Spartakiádě v roce 1960 jako dorostenec. Naše škola cvičila 2 skladby :Vyspělý dorost - Zapalte ohně na horách (gymnastické cvičení se žíněnkami) a středoškoláci cvičili skladbu Mládí, krása, síla. Tedy v roce 1960 ne v roce1955. Musel jsem se naučit obě a byl jsem jako záskok připravený ihned nastoupit. Nakonec jsem se dostal na Strahov se skladbou vyspělého dorostu Zapalte ohně na horách v bílém tričku a zelených trenkách. Hudbu složil mám takový dojem Ludvík Podéšť. Protože jsem současně hrál i fotbal, bylo vystoupení na Strahově před 100.000 tisíci diváky pro mne největší životním prožitkem. Nejhorší, když se sport politizuje. Podobně jsk zápasy se Sověty (dnes někteří jakoby odborníci používají výraz Rusáci). Vůbec se mi nelíbí odpovědi v médiích některých "celebrit" např. jak nenáviděli matematiku, sport a vůbec pohyb. Po ročním nacvičování jsem přesvědčen, že jsme měli v republice na statisíce dobře naladěných a zdravých lidí (od žáčkůaž po seniory a seniorky)Přeji zdraví
  • Máte mojí úctu,jsme stejný ročník,ale poradce jak ve fotbalu tak v hokeji jsme nikdy neměli,nechápu proč by měli lidi typu Antoše,Pospíšila a jiných se přiživovat na našich ideích asi za to mají víc jak vy,pane Černý,smutné je na tom to že to podporujete
  • Po mizerné výkonu fotbalistů aspoň jedna potěšující zpráva ze sportu. Odchod brepty Černého! BON NADAL, Otakare! :o))
  • pane cerny byl jste jako manazer reprezentace 18.ti.letych na turnaji v kanade YARMONT .skoncily jsme neslavne 6 misto ze sesti.i prezto jsem nenasel nikde informace setavy nasich hlavne v brane v jednolivych zapasech. bylo to asi 3,11,az 12,11,2012 dekuji za info.
  • Dnes jsem se dozvěděl, že Ota Černý vystudoval PF na UK v Praze. Nevím, proč neuvádíte, že skutečně studoval PI v Karlových Varech v letech 1962-1965. Možná studium dokončil na PF v Praze. Co ty na to Oto? Petr
  • Pane Černý.
    Zajímal by mě Váš názor na obecně platnou moudrost,že každý je nahraditelný!!!!????Co Vy na to???
  • Hokejová mládež

    Sledoval jsem Vaši diskusi o našem hokeji. Mám syna ve 3.třídě,také hraje hokej.Chodíme se dívat i na jiné věkové kategorie!Kdyby jste viděl ty zázračné děti,ty talenty,kteří jsou schopni nasázet soupeři 20.branek-nebo více. A ty hokejové akce!Radost pohledět. Kde jsou když jim je 18.nebo 20.let? Nejsou! Už na první pohled člověk pozná,že soupeř přijel pro body a proto si raději vzal děti o rok či dva starší. Potrénujou si,zastřílejí si na soupeřovou bránu-jednoduchá výhra.Ale všeho dočasu! Lehko na cvičišti,co bude v budoucnu na bojišti,třeba s Kanadou? Navrhuji na MS 18 poslat dvacítku a na MS 20 seniory-to odpovídá poměrům v českém hokeji! Jirka Orlová.
  • Vyžírka

    Oto,
    zmizni už konečně z tv obrazovky! *9*
  • Nula

    Oto, ty jsi velká nula. Naprosto nekompetentní člověk *9* *13* *13* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit