Přejít na výpis diskuzí

Patrik Berger

OSOBNOST 7.9.2007 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj Páto,ozvi se mi na email alaa73@seznam.cz bydleli jsme spolu v Bohnicích v paneláku!alena punčochářová ráda bych tě viděla! *4*
  • Gauč

    Ty šmejde, jako ten gauč, co si včera v opilosti rozbil, tak ten si hošánku přijedeš opravit !!! S pozdravem Ozzy a Gismo *10*
    • ...gabina...

      Re: Gauč

      jakej gauč??co je to za píčovonu?? *7*
  • pata

    Pata je svělej *4*
  • ...gabina...
    *14*
  • ...gabina...

    ....

    je skvelej fakt dobrej hrac hlavne aby neukoncil karieru kvuli tem zranenim preju mu hodne stesti *14*
  • miluju ho a celou spartu *14*
  • matygo

    sparta

    Páťo : My chceme titul ále. My chceme titul ále!!!!!!! sparta4ver
  • Páťa

    Skvělý fotbalista. Jeho příchod do Sparty jsem uvítala a rozhodně mě zatím nezklamal. Svou hrou je velmi platný pro tým, má velký přehled na hřišti a dokáže zkvalitnit hru rychlou jednoduchou přihrávkou. Držím mu palce a věřím, že se mu vyhnou zranění, na která měl v minulosti, zejména při působení v Liverpoolu, takovou smůlu. Páťa a AC Sparta Praha forever!
  • Patrik

    Je to vynikající fotbalista a jsem moc ráda, že se vrátil právě do Sparty *4* Konečně ho uvidím taky živě *4* Jen škoda jeho častých zranění, která ho opravdu brzdí *9* Ale skvělý fotbalista a nádherný nádherný nádherný chlap! *14* *4*
  • patrik

    Jj je to pravda, že jeho karieru brzdily zranění. Je to škoda, protože to je muj nejoblíbenější fotbalista.Nejsem sparťan, ale jsem rád, že ho zase uvidim.......budu mu moc fandit......a Páťo držim ti palce a drž se.....hoja noe

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit