Přejít na výpis diskuzí

Pavel J. Hejátko

OSOBNOST 13.1.2007 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Hejátko versus Karel Kryl rovná se nula. Hlavně tenhle pán dluží peníze všude možně. Pozor na pana Hejátka.... bude Vám vykládat o Bratříčkovi a přitom je to darebáček jak se patří! Měl by jste zaplatit peníze, co dlužíte!!
  • No, ja bola na jeho recitáli u nás v Popradě a moc sa mi páčil.
    Taký Kryl s Nohavicom a pekné básně, aj piesně.
    Kúpila som si aj Cd a knihu. I sa mi podpísal a bol celkovo dosť milý *4*
  • Byl jsem teď na jeho koncertu v Praze, protože jsem všude četl v souvislosti s jeho jménem mnoho velkých slov o údajném "novodobém Krylovi" a byl jsem hodně překvapený. Dost povedené básně, které v jeho osobním podání teda mají ještě jaksi větší šťávu a jeho písně - musím uznat, že na té legendě něco zkrátka bude.
    Každopádně pro mě hodně zajímavý večer s hodně zajímavým člověkem.
  • Byla jsem na jeho koncertě a už teď nějak vím, že to byl pro mě zážitek na celý život. Podle mě nejlepší současný český lyrický básník a dost slušný písničkář ktomu. Některým zdejším komentům proto vůbec nerozumím.
  • ženy píší ,že trhají rodidla .
    No potetovaný blázen,který jen šuká nic víc
  • Ohledně toho Pejátkova nadšení proti americkému radaru, koukněte co jsem dnes zjistil.Při dnešním dešti jsem se podíval na stránku radar.bourky.cz a uviděl jsem něco divného v okolí Příbramy jasné vlny jako když hodíte do rybníka kámen.(pribram.png http://uloz.to/xeqjzRNX/pribram-png)
    Začal jsem zvětšovat a k mému údivu jsem na www.mapy.cz našel nějaký radar, skoro jako ten co tu měli stavět amíci.(malapraha.jpg http://uloz.to/xbuHAzcE/malapraha-jpg)
    Zvažte sami, jestli něco co je viditelné za srážkového počasí na příbramsku nezpůsobuje to mimo viditelných rázových vln také nějaké poškození organismu ?
    Jo a ještě něco, než začal ten vlnový ráz, přebehlo dost srazek, nez se tato vlna ukázala, mozna porucha diky dešti ?
    Děkuji přinejmenším za to, že se mohu někomu svěřit.
    Ještě teď po dešti jsou vlny viditelné(podesti.jpg http://uloz.to/xq1W5bPv/podesti-jpg)

    S úctou
    Seton
    • Omluva za zkomolení jména......
  • jeden z nejlepších žijících českých básníků
  • jo je to magor souhlas
  • co já ho potkal, tak byl dost v pohodě a i jsme fajne pokecali.Myslím,že je to docela borec,podle co jsem četl.
  • muj názor

    Hejátko je normální dement nic víc k jeho osobě nemohu dodat
    • Re: muj názor

      Také bych řekl, že to nemá v hlavě v pořádku.
      • Re: Re: muj názor

        Neznáte ho, nesuďte ho. Ten, kdo jen tak bez důvodu uráží druhé, si nezaslouží respekt. Tak radši pomlčte. Jeho umění je neskutečné a krásné... *5*
        • Nese svou kůži na trh, tak jakýpak respekt? Jeho poezie je snůška blábolů bez hlavy a paty. Slova z nichž čiší prázdnota a snaha být básníkem. Bohužel talent mu chybí. Jediné co dokázal je to, že na sebe nabalil hrstku slepých zoufalců, mezi kterými je on jednooký král. Autentická je jen jeho nenávist k demokratickému společenství, pláč po totalitním Československu a láska k autoritářskému Rusku a Putinovi. Srovnání s Karlem Krylem je jako srovnání plečky s Ferrari.
    • muj názor

      Já Ti děkuji za Tvůj názor!Jen mě mrzí, že nevím který z těch cca 200 (českých) tatérů jsi?Takže jsi vlastně jen anonym, který ani své tvrzení o jeho dementnosti nijak nevysvětlil. Možná si jeden z těch tatérů, který se na něj usmívají na konvencích a neřekneš něco takového bez podpisu. Jeho přítelkyně Zuzana *4*
      • Re: muj názor

        Je mnoho druhů úsměvů a otázkou je, jestli si je dokážeš správně vyložit. Já bych se asi na PJH taky usmíval, ale veselí ani radost z jeho blízkosti by v tom nebyly... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit