Přejít na výpis diskuzí

Pavel Kříž

OSOBNOST 18.2.2007 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V porovnání s ostatními herci na celém světě je spíše průměrný.

  • průměrný herec.

  • A to je milé překvapení, River Indian Tonic Water 1 l   - 1.1 mmol/l.

    Krevní skupina A+, A1c 59, váha 85,

    A1c je náš společný nepřítel.

    Dlouhá 38, 723 454 667.

  • právě jsem se vrátila z divadla 6 tanečních hodin... noblesní zážitek, děkuji
  • Tohle je nejlepší herec na celým světě !
  • Luky1987
    Pavel Kříž je nejlepší Jak básníci pricházejí o iluze a Jak básníkum chutná život
  • Dobrý den, hledám jakýkoli kontakt na pana Kříže. Pracuji pro neziskovou organizaci a moc bychom potřebovali splnit jedno přání našeho seniora. Pokud víte kontakt napište mi jej na fr@domovinka.cz. Pomozte mi v pátrání, nikde nemohu sehnat žádný kontakt
  • Jajapraha
    Plne souhlasim ve vsem s Pavlem. Vcetne pripominek o prizpusobeni se zakonum a zvykum zeme, do ktere se clovek presune. Mam zkusenost z vlastniho zivota, protoze neziju v Cechach jiz 16 let. Take jsem ze zacatku pracovala kdekoliv ( napr. u mycky nadobi),nestydim se za to a je spravne, ze se Pavel nesnazi realitu zkraslit. Hlavne jsem ale od zacatku plne respektovala zakony, zvyky a zpusob zivota ve svem novem domove a vzdycky jsem byla vdecna za jakoukoliv pomoc. Je to spravny pristup, ktery by mel platit KDEKOLIV. Neni to ponizujici ani neni nutne zapomenout na svuj puvod nebo ztratit svou osobnost a uctu sam k sobe....

    Mimochodem HAPPY EARLY BIRTHDAY, Pavle. Drzm palce ve vsem vasem konani a preji vam, aby vase souziti s "kamaradkou" cukrovkou probihalo bez problemu.
  • Pane Kříži to jak jste ztvárnil ve filmu L.Baarová Adolfa Hittlera bylo naprosto geniální. Lepší projev jsem ještě nezaznamenal. Super výkon. Klobouk dolů.
  • veru
    *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit