zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Pavel Novotný

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 starší

komentářů v diskuzi: 154

napsat komentář

Incest (anonym)

9 souhlasí, 0 nesouhlasí

Takto to dopadne, když se šuká v rodině!
15.2.2018
vlákno reagovat

Handy (anonym)

7 souhlasí, 0 nesouhlasí

Kdyby existovala soutěž ,, Missák BLB ,, tak jste zaručeně vítěz. Neznám nikoho, kdo by Vás mohl ohrozit.
13.2.2018
vlákno reagovat

Vypadá to, (anonym)

8 souhlasí, 0 nesouhlasí

že na toho zmetka konečně došlo. Slehla se po něm zem, žádné stupidní komenty,
vychloubání, nic, snad to tak zůstane.
28.1.2018
vlákno reagovat

Monika z Budějc (anonym)

0 souhlasí, 12 nesouhlasí

Budete se divit, ale já mu fandím.Jedna taková "Ivana" mi kdysi odtáhla partnera.Chvíli byla chudinka,chvíli hvězda.Citové výlevy, že jí všichni ubližují,nebo naopak, "vidíš nikdo ti nevolá,kašlou na tebe atd. a stokrát opakovaná lež se stane pravdou.Podívejte na Nagyovou,rozložila vládu.To se pak stydím,že jsem taky holka.Můj nový partner byl bohužel to samý v pánským,Kdyby se už dřív mluvilo o Rychtářovi a Irglovi od Monyové, nenskončila bych u lékařů a nepolykala tabletky.
13.12.2017
vlákno reagovat

Vali (anonym)

15 souhlasí, 0 nesouhlasí

Pane Novotný,
nevím, kde a co jste studoval protože Vám rozhodně sebevědomí nechybí, pasovat se do škatulky "my inteligence"... a urážet občany a dělit je na debily a další nadávky, jen proto, že si dovolili volit jiné strany, než dosud zkorumpované a provařené persony, řiťo....ce totality, která se nazývá EU. Nevidíte, že EU požírá sama sebe a proto potřebuje další užitečné idioty - státy, které bude cucat za účelem udržení neudržitelného ?
Nebyl jsem ani komunista, ani "u koministů", jako někteří, dnes velcí demokraté, kteří rudé knížky včas zahodily a dnes jsou rusobijci. Z těch Vám není špatně ? Že by byli jen pmýlení ? A Vaše nezřízená adorace EU a všech panáků, kteří za mrzké Euto jsou schopni prodat vlastenectví, tak z těch je mi nanic. Zřejmě jste stejný inteligent jako p. Mitrofanov, který nazývá voliče jiné strany než té správné pravice tak, že mají nízké vzdělání a tudíž v mozku "velorex". On a zřejmě asi i Vy máte v mozku "mercedes". Protože jsem zprofanované politiky nevolil, kampaň ve smyslu "vše proto Babišovi" mě k němu nasměrovala. Takže jsem dle Vás občan nižší kategorie, proto jsem se byl 2x podívat,zda VŠ diplom v šuplíku patří slutečně mně.
Proto se divím, proč Vy tedy přebýváte v této kotlině debilů a nevezemete se za ruce s dalšími "inteligenty" a mozkovými mercedesy a nezmizíte někam jinam, kde můžete psát svoje bludy a tady přestanete otravovat a ohlupovat obyčejné občany - voliče v naší vlati.
Z kultu Havla je mi nanic, toho jsem obdivoval 1 volební období, ale pak dělal jen ostudu. Otec mi říkal, že když mi někdo moc chválí, tak asi dělím něco špatně. A kdo všechno našeho Vašíka chválil ? A kolik nás to pak stálo ? Zaplnění trhů východního bloku, odkrytí bezpečnosti země, omluva Němcům. Ti padlí z koncenmtráků mu to nahoře určitě už spočítali nemyslíte ?
Asi již dlouho pobýváte mezi sluníčkáři, protože ti také uznávají jen svůj názor. Kdo nesouhlasí je debil, xenofob a vlastnectví je pak projev rasismu... Tu demokracii si tedy ohýbáte p. inteligente..
20.11.2017
vlákno reagovat

Řeporyje (anonym)

11 souhlasí, 0 nesouhlasí

Idiota communi (obecní blb), pokud to není urážka Švejka...
8.11.2017
vlákno reagovat

cenzura (anonym)

9 souhlasí, 0 nesouhlasí

Demokratické volby jsou tajné. Jakým právem veřejně dělí Pavel Novotný voliče - seniory na 1. lehce dementní, jimž fetují děti, 2. komunisty, kteří (dle něj díky Matce přírodě???) vymírají příliš pomalu a těžce dementní tupá h*v*d* (admin Parlamentních listů i ty nejvulgárnější invektivy PN uvádí v plném znění)? Za kterou skupinu volil postižený důchodce - nomenklaturní komik - jeho synek čtenářům nesdělil. Tento gerontofob soustavně beztrestně napadá seniory. Manželka se zřejmě vrátila ke svému uměleckému zaměstnání, aby rodina nestrádala. Místo, aby se po večerech věnoval dcerám, smolí své odporné nechutnosti, aby mu klikači vydělali alespoň pár drobných.
Na jakési střeše se kdysi pasoval na dělníka bulváru a říkal, že "my toho Třísku jednou stejně zabijeme...", nebo koho to chtěl vlastně zabít?
22.10.2017
vlákno reagovat

Karma (anonym)

8 souhlasí, 0 nesouhlasí

Tenkrát chtěl zabít chudáka Ivetu. Taky se mu to podařilo...
22.10.2017
vlákno reagovat

Řepka (anonym)

10 souhlasí, 0 nesouhlasí

veškeré obdivné komplimenty od 3. 3. do 23. 7. 2017 byly protekčnímu spratkovi smazány. PN má nejen právo beztrestně napadat a urážet slušné občany, ale je za ty prasárny ještě placen. Svět se v pr.el obrací... *10*
22.9.2017
vlákno reagovat

evzen (anonym)

11 souhlasí, 0 nesouhlasí

je to chuj z chujova
17.9.2017
vlákno reagovat

jiri.jerman tiscali.cz

12 souhlasí, 0 nesouhlasí

primitiv po fotrovi
17.9.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

  • Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.