Přejít na výpis diskuzí

Pavel Nový

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pane Nový,film nic moc,netěšte se je to propadák,sprostýma nadávkama to nezvednete z té nudy.
  • Ahoj Pavle, velice rád Ti blahopřeji k Tvému letošnímu ocenění na Českém lvu za film Bába z ledu. Je vidět, že jsi stále velký borec. Rád vzpomínám jak jsme se vídali na bazénu v Karlových Varech. Já jsem tam trénoval plavání s ploutvemi a Ty jsi si tam poklidně poplavával a někdy to byla i společná zábava. Přeji Ti stálé zdraví, životní pohodu a další profesní úspěchy. Michal
  • pane nový všechno nejlepší k vašim narozeninám
  • Jako herce jsem ho měl strašně rád. Filmy ve kterých hrál stále zbožňuji, ale svým výstupem ke kauze "BRADY" mě zklamal. Bez prokazatelných důkazů povídá nesmysly a buď je to tím, že se dívá na "veřejnoprávní" ČT a nechá se ovlivňovat a druhá a to horší možnost je, že se dal do party ukřivděných voličů knížete Šláfenberka.
    • Je vidět,že má charakter a nenechá si nic líbit!!! Kdo je HRADY kamarád Hitlera nebo protekni strýček dalšího sudetaka HERMANA? Jsem už nějaký ten pátek na světě ale o nějakým BRADYM jsem bohužel neslyšela!!!! Kde byl celou dobu,co pro náš národ udělal???
    • Jinak Vám jako člověku přeji k Vašim narozeninám vše nej a hlavně hodně zdraví a sil do dalších rolí.
  • Abyste byl v obraze, umělče -) : http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Umelec-Pavel-Novy-se-vyjadril-ke-kauze-Jiriho-Bradyho-O-Zemanovi-mluvil-velmi-nepekne-460007/diskuse
  • Dobrý den, pane Nový.
    Mám velikánskou prosbu. Přítel-nejlepší chlap mého života- prodělal před třemi týdny mozkovou mrtvici. nehýbe levou rukou, levou nohou, když je unavený obtížně mluví. Intelektové schopnosti zůstaly zachovány. Vím, že nilská horečka je něco úplně jiného, ale on má ve Vás veliký vzor -když jste se dokázal rozchodit Vy, dokáže to prý také.....jenže teď je na tom trošku psychicky špatně a moooc by mu pomohlo, kdybyste mu třeba na můj mail napsal pár povzbudivých slov. Vytisknu mu to, dovezu mu to do LDN Na Vojkově, kde se ho snaží nějak rozhýbat a dám přečíst. Moooc prosím. Můj mail : hankova.vendula@seznam.cz

    Děkuji a držte se.....mám Vás ráda.
    Vendula
  • Vážený pane Nový-Pavle.Včera 12.2.2013 jsem shlédl Vaší 13.komnatu.Bylo to pro mne -jak vy říkáte-hustý až přehuštěný!Nezávidím Vám opravdu nic co jste musel vytrpět,ale manželku Vám závidím zdravě!Naštěstí vše mělo dobrý konec a tak Vás prosím:,,Neplačte už na obrazovce ani mimo ní!Lidí-chlapi jako vy nesmí plakat a trápit pláčem další.Vaše srdce je velké,jste pro mne a vždy zůstanete člověkem s velkým Č a chlapem s velkým CH!Děkuji Vám za vše,co jste pro film i divadlo udělal a ještě uděláte!S úctou a obdivem k Vám Josef Řepík,majitel hotelu Weisser-Hirsch,Rübenau-Marienberg.Srdečně Vás zvu,přijeďte si odpočinout do krásné přírody na německé straně Krušných hor,kde začíná České Švýcarsko.(maserpepino@seznam.cz)
  • Vše nejlepší k Vašim dnešním narozeninám Vám přejí sokolové z Krásné Hory nad Vltavou! Bratr starosta
  • Ahoj Pavle, možná si vzpomeneš na malou holku, která byla u tety Jarmily v Jindřichově Hradci kdysi na prázdninách.(je to už hezká řádka let).Její bratr byl můj tatínek, to jen k přiblížení. Dlouho jsem se odhodlávala Ti napsat, ale roky běží a ještě jednou bych se s Tebou ráda viděla a třeba i popovídala. Tatínka jsi znal, už není, ale mám po něm spoustu nádherných vzpomínek. Pokud by ses mi ozval, kontakt Ti dá Jarmilka. Ahoj Dáša
  • Dobrý večer pane Nový,
    dnes jsem sledoval Vaši diskusi s paní Tachecí. Překvapil mě Vaš výrok na adresu pana Fischera. Máte pravdu, ale co v tom případě řeknete na adresu člověka, který současně zastává funkci o které jste hovořil. Kromě členství ve stejné straně jako byl pan Fischer se také říká, že jeho manželka je dcerou pana Šalgoviče (jeden ze signatářů zvacího dopisu pro vojska Varšavské smlouvy v roce 1968). Myslím, že páni Labus a Kaiser měli a stále mají pravdu. Potkali jsme se i osobně. Přeji hodně zdraví.
    Jiří Moskal

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit