Přejít na výpis diskuzí

Pavel Roth

OSOBNOST 22.7.2008 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neohlasil si sa mi zabudol si na Lipník nad Bečvou alebo kašleš na kamaratov

  • Spomienka vojna.základnú službu Lipnický nad Becvou
  • Taky jsem bývala nadšenou fanynkou písniček Pavla Rotha. Mezi těmi všemi Davidy a Kotvaldy, Penky....to byl zpěvák, kterého jsem si velmi pečlivě vybrala k fanouškovství, protože ty písničky byly jemnější a přitom melodické a on byl takový trošku kultivovanější a mě se to už tenkrát líbilo víc než ty šou třeba Nagye. Myslím, že jsou to stále pěkné písně, akorát jen asi P. Roth nebyl takový dravec do showbyznysu. Ale to nemá vliv na kvalitu.
  • Pavel

    Jsem taky moc ráda,že zas po dlouhé době vidím a slyším Pavla!!!!Vylouplo se tolik zpěváků,skladatelů atd.ale Pavel u mě boduje!!Cítím jeho srdíčko a píli,fakt,!!!!Díky moc za něj *3*
  • evabartesova

    Pavel Roth- zpěvák mého mládí♥

    Jsem ráda, že jsem tu právě objevila mojeho oblíbeného zpěváka. Jé , kolikrát já jsem si na něj vzpomněla. Co asi dělá, jak se má a proč už nezpívá. Udělal mi radost,že se vrátil na scénu. Mám jeho CD už z dávné doby. Taky jsem byla na jeho koncertě v Pražské Krakově , tam jsem se od něho nechala podepsat na ruku, no úžasný zážitek. Kluk v černé kombinéze s kytarou. Dnes jsem objevila 2 CD, mám je. Díky. Eva *4*
  • návrat pavla rotha

    jsem ráda že pavel roth je opět na scéně je to báječný člověk výborný zpěvák s nádherným nezapomenutelným hlasem a krásnými hity.Jedině jeho cd dokážu poslouchat stále a už se těším na další vlasta

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit