Přejít na výpis diskuzí

Pavel Sedláček

OSOBNOST 31.12.2006 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už moc dlouho sháním text k písním Pavla Sedláčka i event.nahrávky.Máte někdo třeba jen pláč a smích text?Jezdíval jsem do Kyjí a Českého Brodu,kde jsem začal muziku s první kapelou,kterou jme tam založili,a nejen,že jsem tam hrál,ale chodil jsem tam na všechny kapely,včetně Markýz John,kde jsem poté nastoupil jako zpívající zvuař,ale Fontana Beatings mi dosud leží  v srdci.Byli můj vzor v hudbě,později jsem založil a zpíval Smokie jako Pepa Chris -Smokie  revival Praha.Dík za kažou informaci.

    Pepa Chris,i na F

  • Pavlovi S přeji hodně zdraví, štěstí, pohodu a elán do dalších let. Jeho muziku je skvělá, poslouchám ji na koncertech, tanečních zábavách a odpoledních čajích, od 18 r. Benda F 71r.
  • Pavel oslaví už za tři dny své neuvěřitelné narozeniny. Je vidět, že správní rockeři jsou stále na výsluní *5* viz: Paul McCartney, Ringo Starr, Petr Janda......Přeji Pavlovi skvělé zdraví a ať nám ještě dlouho zpívá *2*
  • hapetrus

    Milý Pavle

    Ráda se přidávám do fanklubu Pavla, snad od svých čtrnácti let se setkávám s jeho příjemným hlasem, který mi spoustu let chyběl.Proto jsem ráda, že zase ,,září" na rokenrolovém nebi u nás. Těším se na nějaký koncert jako byl ten jedinečný v Lucerně!!! *14*
  • narozeniny

    Dobrý den, k dnesním narozeninám Vám preji hodne zdraví, stestí, lásky a hodne vitality do dalsích koncertu. *4*
  • přání

    Milý pane Pavle
    Přání k Vaším narozeninám hlavně přání
    dobrému zdraví,štěstí.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Pavel

    Pavel se mi líbí jako zpěvák. *3*
  • fandím pavlovi

    Pavel je dobrý zpěvák. Ráda jsem ho poslouchala v minulosti, a ráda ho poslouchám dál. Zdravím.
  • To je stručné

    Nikde ani zmínka,že za něj byla provdána Eva Pilarová,Nazpívali spolu duet Hey,hey Paula,že úspěšně vystudoval VŠ,dlaší úspěšná skladba byla s Flamengem "Džbán".atd.atd.....
    • Re: To je stručné

      Nevim, jak jste prisla na to, ze byl Pavel Sedlacek zenaty s Evou Pilarovou. To neni pravda, sice se meli brat, ale nedoslo k tomu. A pisnicku " DZBAN" sice Pavel nekdy zpiva, ale to byla pisnicka Karla Kahovce. S pozdravem!
  • Pavel Sedláček

    Pavel je dobrý rockenrolový zpěvák.
    Jeho píseň"život je pes" i když byl
    menší postavy,jako Vašek Neckář,
    Jiří Hrzán,a atd.Měla jsem ho ráda
    a ráda ho poslouchám dál.Rádia,
    gramofonové desky SP,LP.I když je i
    dobrý podnikatel,jsem ráda,že
    na zpívání jen tak nezanevřel.
    S Úctou!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit