Přejít na výpis diskuzí

Pavlína Danková

OSOBNOST 24.3.2009 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro pani pavlinu dankovou zdravim vas z canady , pamatuji si vas z tel.NOVA , JA TU MAM TELEVIZI NA INTERNETU. A DOSTAVAM z blesku =vyber zprav = a byly zpravy o vasi nemoci .tak jsem posilal do blesku na adresu tip@blesk.cz emaily = informace o leceni rakoviny . z me adresy pbalvin@seznam.cz . ja nejsem doktor , ale sbiram informace o leceni rakoviny , neni jenom to , co vam/osetrujici/ lekar rekne.nevedel jsem jak vam ty informace dorucit. tak jsem to posilal do blesku , aby vam to poslali , ale nevim , jestli maji vasi adresi -email.tak jsem napsal na seznam vase jmeno , a klik vyhledat ,a naskocily websites .jestli budete potrebovat , napiste mi , rad vam odpovim.//info. o rakovine jsem zacal sbirat a vyhledavat pred listopadem 2010, kamaradovi zemrela manzelka na rakovinu, tady v provinciii ontario. abyste se nestala dalsi obeti rakovinoveho byznysu. kamaradovi zemrel syn , 17let, letos by mu bylo 30let. minuly tyden jsem cetl na netu = zena.cz , a prispevky , nejaky pan vladyka@.... email adresa = tak jsem mu poslal taky informace. kamaradovo sousedka v rokycanech - jeji synovec ma rakovinu uzlin , tak kamarad mi dekoval , ze jsem mu poslal informace . = na seznam .cz napiste cesky film mms jim humble . klik vyhledat. dalsi = na seznam.cz = utek pred lekem rick simpson-klik vyhledat. // www.konopijakolek.cz
    • 50 g másla
      5 vajec
      25 g hladké mouky
      500 g cukru krupice
      113 g kakaa
      250 g ořechů
      250 ml smetany
      2 banány
      maliny na omáčku *4*
  • Milá Pavlíno,
    všude čtu inzeráty na "poplatkyzpet.cz", kterým jste propůjčila svou tvář a které všude vehementně podporujete. Nevím, zda jste si přečetla formulář, který by měl případný klient podepsat, konkrétně podmínku pod bodem 2., ze které vyplývá, že výše nákladů na získání vrácení poplatků z banky, mohou dosáhnout až do výše, které má banka klientovi vrátit. Jinými slovy, firma, která je bude vymáhat na tom vydělá a klient nedostane nic.
    Nepropůjčila jste své jméno podvodu desetiletí? Co Vás k tomu vede, kolik Vám ta vymahačská firma slíbila?
    • fghfhfhfhfhhffhfhfhfhfhfhhfhfhfhfhfhfhfhfhfhfhfhfhfhfhfdsgdsdgsdfgs
  • dobrý večer p.PAvlínko, nejprve vše nej..k narozenínám. Jen jsem vám chtěla napsat, že vaše vaření ve VIP¨prostřeno, bylo jedno z nejepších, spolu s Ivankou Andrlovou, co jsem zatím stihla vidět. Jste o kapku lepší, nebot se mě líbil krok, který jste udělala.Svou výhru jste věnovala pediatr.klinice Motol.Jsem její zaměstnankyně a o to více vím, co to znamená. Přeji Vám mnoho krásných dní ve společnosti takových lidí, jako jste vy. Je mě čest s Vámi pracovat pod jednou střechou....
  • Konečně se někdo ve VIP Prostřeno zachoval jako frajer. Bravo Pavlíno i vy ostatní!
    A Vám, Pavlíno, k narozeninám pevné zdraví
    přeje Jarka
  • jé,

    aji Občanská Joudová tu je *1*
  • Pavlína Daňková

    Milá Pavlíno
    Příjměte ode mne gratulaci k narozeninám.
    Přeji hodně štěstí,zdraví,úspěchy jak životní tak i profesionální. *4*
  • nika1979

    PAVLINA DANKOVÁ

    PANÍ PAVLINA DANKOVÁ
    :JE SUPR :Vždy mně rozesmeje...........moc.občanske judo které je vždy navaši straně. toje její motto.mam jů mocccccccccc rada *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    %%%
    ===///
    °°°°°**
    ****
  • *****

    Pavlína je super kočka a nejenom to, je i velmi inteligentní a super!!! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit